Jude‘as Law siūlomas blogiečio vaidmeniui Guy‘aus Ritchie‘io filme „Apvaliojo stalo riteriai“

Jude‘as Law siūlomas blogiečio vaidmeniui Guy‘aus Ritchie‘io filme „Apvaliojo stalo riteriai“

Aktorius Jude‘as Law planuoja susivienyti su režisieriumi Guy‘um Ritchie‘iu gerokai anksčiau, nei buvo planuota ir ne trečiojoje „Šerloko Holmso“ (angl. „Sherlock Holmes“) filme. Aktoriui siūlomas vaidmuo naujausiame ir itin ambicingame G. Ritchie‘io istoriniame projekte apie karalių Artūrą „Apskritojo stalo riteriai“ (angl. „Knights of the Round Table“).

Naujausiame istoriniame epe aktorius J. Law turėtų suvaidinti juostos blogiuką. Kol kas dar neaišku, ar aktoriaus vaidinamas antagonistas pasirodys tik vienoje dalyje, ar pasirodys ir kitose planuojamos franšizės dalyse. Kiek anksčiau kino studija „Warner Bros.“ Pranešė, kad planuoja kurti net šešių dalių kino epopėją ir taip atgaivinti karalių Artūrą tikrai ilgam. Blogiečio vaidmuo Jude‘ui Law tikrai nėra naujiena. Anksčiau jis tokiame amplua pasirodė filmuose „Ana Karenina“ (angl. „Anna Karenina“) ir „Domas Hemingvėjus“ (angl. „Dom Hemingway“). Galimybė aktoriui kurti vaidmenį didelėje franšizėje išties džiugina.

Jau žinoma, kas be Jude‘o Law taip pat pasirodys filme. Pagrindinį karaliaus Artūro vaidmenį atliks „Ugnies žiedo“ (angl. „Pacific Rim“) Charlie‘is Hunnamas, o jo mylimąją Gvineverę įkūnys prancūzė aktorė Astrid Berges-Frisbey, anksčiau matyta kaip undinė filme „Karibų piratai: Ant keistų bangų“ (angl. „Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides“). Anksčiau buvos pasklidusios kalbos, kad karaliaus Artūro patarėju ir mokytoju turės tapti Idris Elba, tačiau studija ir aktorius nepriėjo abi puses tenkinančių sąlygų, todėl aktorius pasitraukė iš šių derybų. Taigi, G. Ritchie‘ui teko pradėti iš naujo ieškoti aktoriau šiai rolei.

Studija „Warner Bros.“ Karaliaus Artūro filmą jau seniai stengiasi prikelti iš numirusiųjų. Anksčiau šiam projektui režisuoti buvo paskirtas „Teisėjo“ (angl. „The Judge“) kūrėjas Davidas Dobkinas, o pagrindinius vaidmenis turėjo atlikti Joelis Kinnamanas ir Kitas Haringtonas, tačiau filmą iškilo finansinės problemos ir studija nutraukė projekto finansavimą.

„Apvaliojo stalo riteriai“ pasaulio kino teatrus turėtų pasiekti jau visai greitai – 2016 metų liepos 22 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles