„Bukas ir bukesnis 2“ JAV šovė į žiūrimiausių filmų topo viršūnę

„Bukas ir bukesnis 2“ JAV šovė į žiūrimiausių filmų topo viršūnę

Šį savaitgalį Jungtinių Valstijų kino teatruose karaliavo 20 metų laukta premjera. Jimas Carrey‘is ir Jeffas Danielsas filme „Bukas ir bukesnis 2“ („Dumb and Dumber To“) antrą kartą sužavėjo Ameriką kaip Loidas ir Haris – mylimiausi ir garsiausi visų laikų bukapročiai.

Per tris rodymo dienas JAV kultinės komedijos „Bukas ir bukesnis“ tęsinys surinko 38,05 milijono dolerių pajamų ir tapo žiūrimiausia savaitgalio juosta. „Bukas ir bukesnis 2“ iš topo viršūnės išstūmė animaciją „Galingasis 6“, kuri per savaitgalį savo pajamų krepšelį papildė 36,05 milijono dolerių. Trečioje kino topo vietoje atsidūrė fantastinis epas „Tarp žvaigždžių“ (29,2 milijono dolerių).

Lietuvos kino teatruose „Bukas ir bukesnis 2“ bus pradėtas rodyti nuo 2015 metų sausio 9 dienos. Baltijos šalyse filmą platinanti kompanija „Garsų pasaulio įrašai“ ėmėsi ypatingų priemonių, kurios leis apsaugoti juostą nuo nelegalių kopijų.

Specialiai samdyta profesionalų komanda naudodamasi šiuolaikinėmis technologijomis atliks nuolatinę interneto erdvės stebėseną. Pasirengta operatyviai reaguoti į bet kokių piratinių kopijų pasirodymą. Filmas „Bukas ir bukesnis 2“ bus ginamas, o pažeidėjams teikiami ieškiniai, kaip numato Lietuvos įstatymai.

Pastebėjus piratavimo atvejus, susijusius su filmu „Bukas ir bukesnis 2“, kino platinimo kompanija „Garsų pasaulio įrašai“ prašo informuoti el. paštu juristas@gpi.lt.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles