Samdomu žudiku stilingame trileryje „John Wick“ virtęs Keanu Reevesas parodys, ką reiškia tikras kerštas

Kas gali priversti darbo išsižadėjusį samdomą žudiką vėl griebtis ginklo? Atsakymą jau šį lapkritį sužinos naujojo stilingo trilerio „John Wick“ žiūrovai. Pagrindinį vaidmenį juostoje atliko Keanu Reevesas, kurio rankose šiame filme atgija visas šaunamųjų ginklų arsenalas.

Trilerio anonse pirmiausia parodoma jautrioji Džono Viko (akt. K.Reevesas), į pensiją išėjusio samdomo žudiko, pusė. Jis dienas leidžia tyliai vienas, kartas nuo karto malšindamas adrenalino troškimą ardydamasis su savuoju kolekciniu „Mustang“ automobiliu. Rūpesčiu ir meile jis dalinasi tik su mielu šuneliu.

Kartą degalinėje įvyksta Džono ir keleto blogiukų susidūrimas – vyrai domisi jo išpuoselėtu automobiliu, tačiau vyras pasako, esą šis neparduodamas. Dar nežinantys, su kuo turi reikalą, banditai įsibrauna į Džono namus ir čia įvykdo savo didžiausią klaidą – jie nudobia vyro ypač mylimą, mirštančios žmonos padovanotą kalytę Deizę. Sumušę namų šeimininką ir pasisavinę jo automobilį grobikai pasišalina. Apraudojęs augintinę Džonas nutaria susidoroti su tais, kurie iš jo atėmė paskutinį džiaugsmą.

Filme „John Wick“ žiūrovų laukia įspūdingos gaudynės, ginkluoti susirėmimai, prašmatnus gangsterių gyvenimas ir akį traukiantys automobiliai. Seni žudiko draugai ir priešai, skriejančios kulkos ir gražuolės moterys neleis žiūrovams atplėšti akių nuo ekranuose vykstančio veiksmo. Beje, 50-metis K.Reevesas šiame filme atrodo lyg išties nesentų. Jis, ko gero, viena iš nedaugelio garsenybių, galinčių pasigirti asmeniniu nemirtingumo mitu, kuris puoselėjamas interneto svetainėje Keanuisimmortal.com (liet. Keanu yra nemirtingas).

Vienas veiksmo trilerio režisierių – garsus Amerikos kaskadininkas ir kaskadinių triukų koordinatorius Davidas Leitchas, darbavęsis prie „Matricos“ trilogijos, tad įspūdingų vaizdų bus išties daug. Pirmieji kritikų atsiliepimai apie „John Wick“ yra ypač teigiami, o žiūrovai portale Imdb.com jau yra skyrę juostai ypač aukštą 9,1 iš 10-ies reitingą.

Filme be K.Reeveso taip pat pasirodys Willemas Dafoe, Jasonas Isaacsas, Adrianne Palicki, iš „Sostų karų“ pažįstamas Alfie Allenas ir kiti.

Stilinga buvusio samdomo žudiko keršto istorija Lietuvos kino teatrus pasieks lapkričio 14-tą dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles