Kinuose vaikai galės išvysti savo svajonę – gyvenimą su tobulu antrininku

Jau visai netrukus į kinus atkeliaus lietuviškai dubliuotas nuotykis moksleiviams, kurie nuolat svajoja, jog namų darbus ar ruošos darbus už juos darytų kažkas kitas. „AŠ iš kitos veidrodžio pusės“ parodys, ką reiškia susidurti su savo tobula kopija ir kokios viso to pasekmės. Magija, nuotykiai ir draugystė vyraus viso pasakojimo metu. Tačiau filmas sukūrė ir savotišką iššūkį aktoriams, sugebėjusiems veikėjus prakalbinti lietuvių kalba.

„Neskaičiuojant suaugusių aktorių, filmą dubliavo net 15 vaikų. Septyni jų buvo pagrindiniai, likę vaikai garsino kitus veikėjus. Tai vienas sunkiausių lietuviškų dubliažų, kokius esame darę. Ir nepaisant to, jog visas procesas buvo itin sudėtingas, visiems buvo be galo įdomu. Gal dėl to, kad pats filmas yra smagus ir nuoširdus. Visi balso aktoriai įdėjau daug pastangų, kad veikėjai ekrane skambėtų kaip įmanoma natūraliau, todėl esu tikras, kad filmas patiks visiems žiūrovams, ypač moksleiviams“, – sako įgarsinimo studijos „Aktida“ vadovas Linas Kalėda.

Filmas pasakoja apie ketvirtoką Fridą. Jis mėgsta pramogauti, leisti laiką su savo draugu Emiliu, bet mokslai ir namų ruoša tikrai nėra jo mėgstamiausių darbų sąraše. Vieną dieną, lankydamasis miesto mugėje, Fridas aptinka stebuklingą veidrodį. Pasinaudojęs veidrodžio galiomis Fridas sukuria savo tobulą antrininką, kuris yra tiesiog idealus.

Pastebėjęs, kad tobulam antrininkui taip puikiai sekasi mokykloje, Fridas pamažu pradeda perduoti visas savo atsakomybes ir namuose. Galiausiai, visiems ima kilti klausimų, kodėl Fridas tapo toks protingas ir stropus. Labiausia įtarus pasidaro Emilis, kuriam Fridas netrunka atskleisti savo paslaptį. Nenuostabu, kad Emilis ilgai nelaukęs taip pat susikuria savo kloną. Bet ši paslaptis ilgai neišlieka tik dviejų draugų tarpe. Netrukus apie šį veidrodį sužino visa Frido klasė ir taip visi turi savo antrininkus.

Deja, viskas negali būti tobula, net ir antrininkai. Pasirodo, kad jų kėslai, kaip savotiškai magiškų būtybių, yra ne tokie jau ir geri. Kai tikrieji vaikai liaujasi lankę mokyklą, o keistosios kopijos ima periminėti jų šeimas ir namus. Vaikai pradeda suvokti, jog pasiilgo savo senojo gyvenimo ir pradeda kurpti planą, kaip atsikratyti antrininkų ir sugražinti juos į magiškąjį veidrodį.

Nuotykių ir vaikiškų suktybių kupinas „AŠ iš kitos veidrodžio pusės“ atkeliavo iš Vokietijos, kurioje susilaukė stulbinamo populiarumo. Tai magiškiausias metų nuotykis, parodantis kaip atrodytų, jei išsipildytų labai trokštama svajonė turėti antrininką. Filmas kino teatrus pasieks gegužės 17 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles