„Blumhouse“ studija ruošia naują „Egzorcisto“ filmą

„Blumhouse“ studija ruošia naują „Egzorcisto“ filmą

Siaubo žanre specializuojanti „Blumhouse“ studija iš numirusių kapsto dar vieną visiems žinomą filmų seriją. „Egzorcistas“ (angl. „The Exorcist“) kino ekranų nematė beveik penkiolika metų. 1973 m. išleistas ikoniškas režisieriaus Williamo Friedkino pirmasis filmas ilgą laiką buvo laikomas kraupiausiu bei pelningiausiu siaubo žanro atstovu, tačiau serijos reputaciją pagadino visiškai jam neprilygstantys keturi tęsiniai.

Vis dėlto, „Blumhouse“ studija nusprendė, kad penkiolikos metų pertrauka yra užtektina ir laikas prikelti šią seriją naujai auditorijai. Šiuo metu svarstoma prie naujojo projekto prijungti režisierių Davidą Gordoną Greeną, kuris sėkmingai ir pelningai atgaivino „Helovino“ (angl. „Halloween“) seriją su 2018 metų perdirbiniu. Jo tęsiniai „Halloween Kills“ bei „Halloween Ends“ planuojami išleisti 2021 ir 2022 metais, po kurių režisierius pradėtų darbus prie naujojo „Egzorcisto“.

„Blumhouse“ studija neatskleidė siužeto detalių, aktorių ar išleidimo datos, tačiau jie naująjį projektą vadina tęsiniu, o ne perdirbiniu, todėl tikėtina, kad modernus „Egzorcistas“ pasuks „Helovino“ keliu ir tęs originalaus filmo istoriją, ignoruodamas visus tęsinius. Žinoma tik tiek, kad 1973 m. filmo režisierius W. Friedkinas prie naujojo filmo, kaip ir prie visų nepavykusių tęsinių, neprisijungs. Pasak jo: „Pasaulyje nėra pakankamai pinigų ir motyvacijos, kad priverstų mane tai daryti.“

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles