Naujame filme apie princesę Dianą pagrindinį vaidmenį atliks Kristen Stewart

Naujame filme apie princesę Dianą pagrindinį vaidmenį atliks Kristen Stewart

2021 m. pradžioje bus pradedamas kurti naujas filmas apie Princesę Dianą, pavadinimu „Spencer“. Filmą režisuoja Pablo Larraínas ir tai nebus jo pirmas projektas apie garsią istorinę asmenybę. Režisierius prieš kelerius metus dirbo su aktore Natalie Portman filme „Žaklina“ (angl. „Jackie“), kuris pateikė Amerikos prezidento Johno F. Kennedyio žmonos istoriją po jo nužudymo. Šis filmas sulaukė aukštų kritikų įvertinimų bei Oskarų dėmesio.

Kalbėdamas apie savo naują projektą, P. Larraínas pabrėžė, kad jis neketina kurti dar vienos princesės Dianos biografijos. „Spencer“ neaprėps didelės dalies jos gyvenimo ir nelies jos tragiškos mirties. Vietoj to, filmas susitelks tik ties vienu savaitgaliu dešimto dešimtmečio pradžioje, kuomet Diana suprato, kad jos santuoka su princu Charlesu neveikia ir priėmė lemtingą sprendimą atsisakyti būsimos karalienės titulo.

Režisierius neslepia susižavėjimo šia istorija, kuri ir paskatino imtis šio naujo projekto. Jis teigia: „Paprastai princas suranda princesę, paprašo būti jo žmona ir galiausiai ji tampa karaliene. Tokios paprastai būna pasakos. Kai kažkas nusprendžia nebūti karaliene ir eiti savu keliu, tai yra išvirkščia pasaka. Aš visada tuo žavėjausi ir svarsčiau, kaip sunku yra tai padaryti. Čia yra filmo branduolys.“

Klausimas, kas šiame filme įkūnys princesę Dianą, buvo iškart atsakytas. Vaidmuo teko Kristen Stewart, kurią publika vis dar prisimena iš „Saulėlydžio“ (angl. „Twilight“) filmų. Vis dėlto, panašiai kaip jos kolega Robertas Pattinsonas, aktorė sugebėjo atsikratyti šio masinio populiarumo vaidmens šleifo ir ne kartą buvo pripažinta už vaidybą mažesnio biudžeto filmuose. Princesės Dianos vaidmuo bus vienas svarbiausių jos karjeroje ir įdomu pamatyti, kaip aktorė su ja susitvarkys.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles