Vince‘as Vaughnas prisijungia prie Melo Gibsono režisuojamos karinės dramos

Vince‘as Vaughnas prisijungia prie Melo Gibsono režisuojamos karinės dramos

Anksčiau dėl pasirodymų komedijose garsėdavęs aktorius Vince‘as Vaughnas pastaruoju metu dažniau renkasi dramos žanrą. Šiuo metu jį galima pamatyti populiariojo serialo „Tikras detektyvas“ (angl. „True Detective“) antrajame sezone, o greitai jis vaidins Melo Gibsono režisuojamame filme „Hacksaw Ridge“.

Filmas pasakos apie tikrą istoriją, kai Desmondas Dosas tapo pirmuoju amerikiečiu istorijoje, atsisakiusiu tarnauti kariuomenėje dėl savo įsitikinimų ir vėliau gavusiu Garbės medalį. Filme D. Dosą įkūnys aktorius Andrew Garfieldas, pažįstamas iš „Nuostabiojo Žmogaus-voro“ (angl. „The Amazing Spider-Man“) franšizės.

V. Vaughnas įkūnys seržantą Howellį, treniruojantį karius, kurie netrukus turėtų būti išsiųsti į Japoniją Okinavos mūšiui. Griežtasis seržantas iš tikrųjų nuoširdžiai rūpinasi kariais, tačiau šaudyti į žmones atsisakantis karys kertasi su visais seržanto įsitikinimais. Filme taip pat vaidins ir iš „Įsikūnijimo“ (angl. „Avatar“) pažįstamas Samas Worthingtonas.

Pačiam M. Gibsonui šis filmas gali tapti tobulu sugrįžimu į režisieriaus kėdę. Skandalais ir gandais apipinta karjera lėmė, kad paskutinis M. Gibsono režisuotas filmas buvo 2006-ųjų metų „Apokalipto“ (angl. „Apocalypto“). Nors M. Gibsonas vis dar vaidina filmuose, „Narsiosios širdies“ (angl. „Braveheart“) kūrėjo režisūrinio sugrįžimo laukia ne vienas kino gerbėjas.

Apie V. Vaughno prisijungimą prie projekto pranešęs tinklapis „Deadline“ taip pat skelbia, kad juostos filmavimas Australijoje prasidės šių metų rugsėjį. Tikėtina, kad filmas pasirodys kitų metų pabaigoje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles