Turėtų būti ir vyriškieji „Vaiduoklių medžiotojai“ – istorija parašyta

Turėtų būti ir vyriškieji „Vaiduoklių medžiotojai“ – istorija parašyta

Sunkius laikus išgyvenanti studija „Sony“ vis bando rasti būdų, kaip atgaivinti savo veiklą. Praėjus porai mėnesiu po to, kai buvo paskelbta apie moteriškąją Paulo Feigo režisuojamą „Vaiduoklių medžiotojų“ (angl. „Ghostbusters“) versiją, pasklkido kalbos ir apie vyrų rinktinę. Už šį projektą ir jo istorijos plėtojimą atsakingu tapo scenaristas Drew Pearce‘as.

Dabar scenaristas savo „Twitter“ paskyroje paskelbė, kad jau kaip ir baigė kurti istoriją. Tiesa, jis patikslino, kad tai, ką jis parašė, dar nėra scenarijus, o vadinamoji „biblija“. Tai yra istorijos aprašas, kurį scenaristas neš studijos atstovams, kad jie ją įvertintų ir nuspręstų, ar plėtoti toliau, ar išmesti į konteinerį.

Nepaisant to, abejotina, ar studija atsisakys šios idėjos. Viena priežastis – „Sony“ jau kelis dešimtmečius stengiasi atgaivinti „Vaiduoklių medžiotojus“, o dabar jiems tai pavyko su Paulo Feigo filmu. Bet tai toli gražu ne pabaiga. D. Pearce‘as tvirtina, kad jo planuose – istorijų sujungimas. „Aš asmeniškai pasistengsiu, kad visos istorijos susipintų į vieną filmą. Tiksliau, kad visi veikėjai apjungtų jėgas“, – teigė scenaristas. Kadangi „Sony“ rezgė planus net apie keturis filmus, tikėtina, jog vienas jų bus jungtinis, kaip kokie „Keršytojai“.

Svarbu dar ir tai, kad studija ir pats scenaristas vyriškoje istorijoje mato du šiuo metu itin geidžiamus Holivudo aktorius. Tai trečiame pelningiausiame visų laikų filme suvaidinęs Chrisas Prattas ir moterų numylėtinis Chaningas Tatumas. „Tai tikrai tie aktoriai, kuriuos norėtume matyti filme, bet ar jie bus pasamdyti, spręsti tikrai ne man. Mano darbas tėra sukurti tokią smagią istoriją, kad jie norėtų atlikti vaidmenis”, – teigė D. Pearce’as.

Na, o kol kas mums belieka sulaukti P. Feigo režisuotų „Vaiduoklių medžiotojų“, kuriame pagrindinius vaidmenis atliks puikios komikės Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Leslie Jones ir Kate McKinnon. Filmas kino teatrus pasieks kitų metų birželio 22 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles