Antrajame „Gero dinozauro“ anonse galiausiai prabyla dinozaurai

Animacinių filmų kino studija „Pixar“ į internetus paleido antrąjį savo būsimojo filmo „Geras dinozauras“ (angl. „A Good Dinosaur“) anonsą, kuriame šįkart galiausiai prabyla dinozaurai. Ankstesniuose filmo anonsuose, pilname ir tyzeriniame, galėjome girdėti tik urzgimą ar alsavimą.

Naujasis „Pixar“ filmukas pasakos istoriją apie tai, kaip į Žemę skriejęs meteoritas nepataikė į planetą ir dabar žmonės ir dinozaurai Žemę dalijasi drauge. Pasakojimas suksis apie mažą dinozauriuką Arlo, kuris leidžiasi į neapsakomai gražią, bet kartu ir pavojingą kelionę, o jam kelionėje padeda netikėtas kompanionas – žmonių berniukas.

Be to, kad šiame anonse išgirstame dinozaurų balsus, „Pixar“ pristato ir dar kelis dalykus. Tai būdai, kaip filmukas žada pravirkdyti savo žiūrovus. Jau nebe paslaptis, kad studija savo filmais mėgsta užgroti žiūrovų jausmų stygomis, tad tikėtina, kad ir šioje juostoje prireiks nosinaičių. Matome ir Arlo atsiskyrimą nuo tėvo, o taip pat ir broliškos draugystės užsimezgimą tarp Arlo ir berniuko.

Šiais metais tai jau bus antrasis „Pixar“ filmas. Toks retas reiškinys pasitaiko labai retai, bet ypatingai nesėkmingam filmukui tai bus lyg postūmis pasirodyti sėkmingai. Anksčiau šiais metais į kinus atkeliavo originalusis filmukas „Išvirkščias pasaulis“ (angl. „Inside Out“), kuris dar dabar rodomas kino teatruose ir pasaulyje jau labai greitai užsidirbs 800 milijonų dolerių.

Pagrindinius veikėjus filme įgarsins Raymondas Ochoa, Jeffrey Wrightas, Steve‘as Zahnas, A. J. Buckley‘is, Anna Paquin, Samas Elliottas, Jackas Brightas ir kiti. Tiesa, Lietuvoje rodomas filmukas bus dubliuotas mūsų kalba, bet kol kas neaišku, kas ką įgarsins.

„Geras dinozauras“ pasaulyje pasirodo lapkričio 25 dieną, bet Lietuvą jis pasieks šių metų pabaigoje arba sausio pradžioje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles