Pasaulinės savaitgalio filmų pajamos (09.18 – 09.20)

Trečias rugsėjo savaitgalis galiausiai iškelė naują, galingą lyderį, nepalikusį abejingų nė vienoje šalyje, kurioje jis buvo rodomas. Senbuviai irgi laikosi gerai, sugeba perkopti svarbius barjerus ir, kas svarbiausia, pasiekti būtinus skaičius tolimesniems studijų planams pratęsti šiais metais pradėtus pasakojimus. Šio savaitgalio pasaulio filmų Top 10 atrodo taip:

„Bėgantis labirintu: išmėginimai ugnimi“ (angl. „The Maze Runner: The Scorch Trials“) – 43,3 milijonai dolerių papildo ilgai laukto studijos „20th Century Fox“ 2014 m. hito tęsinio sąskaitas. 66 šalyse rodoma juosta puikiai startavo Pietų Korėjoje su 7,4 milijonais dolerių. Taip pat gerai filmui sekėsi ir Rusijoje (3,8 mln.), Brazilijoje (2,7 mln.), Venesueloje (2,5 mln.) ir Tailande (1,8 mln.). Bendras filmo tarptautinių šalių rezultatas po dešimties rodymo dienų – 78 milijonai dolerių. Visame pasaulyje juosta jau perkopė 100 milijonų dolerių ribą ir šiuo metu turi jau 108 milijonus.

„Everestas“ (angl. „Everest“) – studija „Universal“ ir toliau įrodo, jog šie metai jiems ne tik sėkmingi finansiškai, bet ir sėkmingi gerais projektais. Vienu jų tapo praėjusio savaitgalio antros vietos nugalėtojas, naujausias filmas su Jake‘u Gyllenhaalu. Juosta pasirodė 36 šalyse, iš kurių jai pavyko išpešti 28,2 milijonus dolerių. Bendras filmo rezultatas šiuo metu siekia 35,8 milijonus dolerių. Tikėtina, jog filmas jau ateinantį savaitgalį perkops 100 milijonų dolerių barjerą, nes įvyks premjeros dar 29 teritorijose.

„Pakalikai“ (angl. „Minions“) – puikiai laikosi studijos „Universal“ projektas apie geltonus padarėlius. Jis savo sąskaitą papildė 22,8 milijonais dolerių, gautais iš 57 šalių. Dabar filmuko sąskaitoje yra 785,3 mln. tarptautinių ir 1,118 mln. bendrų pajamų.

„Neįmanoma misija: slaptoji tauta“ (angl. „Mission: Impossible – Rogue Nation“) – penktoji Tomo Cruise‘o misija užsidirba dar 21,2 milijoną dolerių iš 53 šalių. Filmo bendros pajamos išaugo iki 656 milijonų dolerių. Greitai bus peržengtas ketvirtos dalies rekordas. Iš tarptautinių šalių juosta užsidirbo net 464,7 milijonus dolerių.

„Išvirkščias pasaulis“ (angl. „Inside Out“) – puikiai laikosi ir būsimas Oskarų pretendentas ir tiesiog naujausias studijos „Pixar“ šedevras. 6 milijonai papildė filmo sąskaitą. Jis dabar bendroje sąskaitoje turi 761,7 mln. dolerių, tačiau filmuko dar laukiama Vokietijoje ir Kinijoje, todėl apie 800 mln. dolerių galima galvoti laisvai. Tikėtina, jog filmas užsidirbs ir visus 900 milijonų.

„Tiesiai iš Komptono“ (angl. „Straight Outta Compton“) – hip hopo temos drama apie legendinę reperių grupę N.W.A. iš 20 teritorijų šį kartą gavo 3,8 milijonus dolerių. Filmas priartėjo prie 200 mln. dolerių ribos, kas išties stebina. Šiuo metu juosta turi 189,2 milijonus dolerių, iš kurių 159 milijonai priklauso tėvynėje gyvenantiems žiūrovams.

„Skruzdėliukas“ (angl. „Ant-Man“) – pagaliau į Japoniją atvyko studijos „Marvel“ hitas su Paulu Ruddu. Filmas iš 11 šalių savaitgalį užsidirbo ganėtinai neblogus 3,2 milijonus ir pagaliau perkopęs 400 milijonų dolerių ribą šiuo metu turi jau 401,5 mln.. Spalio 16 d. filmas atkeliaus į Kiniją, todėl jau galima galvoti apie pusės milijardo pajamas.

„Viešnagė“ (angl. „The Visit“) – M. Nightas Shyamalanas pagaliau turi neblogą hitą. Jo naujausias, vos 5 milijonus dolerių kainavęs siaubo ir komedijos mišinys užsidirbo 2,4 milijonus iš 17 šalių. Bendros filmo pajamos pakilo iki 50,6 mln. dolerių. Tikėtina, jog juostai pavyks pasiekti 100 milijonų dolerių ribą iki filmo rodymo pabaigos.

„Šnipas iš U.N.C.L.E.“ (angl. „The Man from U.N.C.L.E.“) – G. Ritchie režisuota šnipų juosta pagaliau pasiekė 100 milijonų dolerių ribą visame pasaulyje. Prie to prisidėjo praėjęs savaitgalis, per kurį filmas užsidirbo 2,2 milijonus iš 38 šalių. Filmo laukia dar 11 premjerų.

„Hitmanas. Agentas 47“ (angl. Hitman. Agent 47“) – legendiniam žaidimų agentui 47 pavyko šį kartą užsidirbti 2,1 mln. dolerių. Juostos reikalai labai prasti, filmas per mėnesį rodymo laikotarpį visame pasaulyje sugebėjo užsidirbti vos 78,1 mln. dolerių. 100 mln., matyt, nebus pasiekti.

Ateinantį savaitgalį pasaulis laukia naujo filmo su Johnny Deppu „Juodosios mišios“ (angl. „Black Mass“) ir, žinoma, dar daugiau premjerų iš „Everesto“, todėl būtent šie filmai ir turėtų sudaryti neblogą konkurenciją vienas kitam, o taip pat ir šio savaitgalio lyderiams.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles