Pirmasis žvilgsnis į Christopherio Nolano „Openheimerį“

Ilgia laukti jau ir nereikėjo po to, kai pradėjo sklisti įvairios kalbos apie būsima Christopherio Nolano filmą „Openheimeris“ (angl. Oppenheimer). Galiausiai buvo paviešintas ir filmo anonsas, kuris nuo pat pirmų kadrų įtraukia į nervus tampančią istoriją.

Žiūrint anonsą net sunku suvokti, kiek daug visko bus parodyta ir ką Ch. Nolanas planuoja parodyti pačiame filme. Jau rašėme, kad kūrėjas nežada užsižaisti su specialiaisiais efektais ir praktiškai viską, kiek tik įmanoma, bandys atkurti su praktiniais efektais, įskaitant ir patį branduolinį sprogimą (kitaip dar žinomą kaip Trejybės projektą). Taigi, ir anonse vyrauja toks tikrumo jausmas, kai matomos liepsnos net neabejotinai yra tikros.

Taip pat, savaime suprantama, filmas bus apie branduolinės bombos kūrėją Robertą Openheimerį. Jį filme įkūnys Cillianas Murphy‘is, o prie jo prisijungs Emily Blunt, Robertas Downey‘is Jaunesnysis, Mattas Damonas, Florence Pugh ir kiti. Filme išvysime ir Albertą Einšteiną! Tiksliau, aktorių Tomą Conti, kuris įkūnys šį mokslo genijų.

„Openheimeris“ kino teatruose bus rodomas nuo kitų metų liepos 21 dienos, o iki tol – kviečiame pažiūrėti filmo anonsą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles