Wimo Wenderso „Įgramzdinimas“ filmuojamas Normandijoje

Wimo Wenderso „Įgramzdinimas“ filmuojamas Normandijoje

Po to, kai buvo paskelbta, kad Prancūzijos šiaurėje esančioje Normandijoje savo naujausią karinį filmą kurs amerikiečių režisierius Christopheris Nolanas, panašu, kad šis regionas ima traukti ne tik šio sineasto dėmesį. Filmų „Dangus virš Berlyno“ („Der Himmel über Berlin“) ir „Paryžius, Teksasas“ („Paris, Texas“) kūrėjas vokietis Wimas Wendersas nusprendė filmuoti savo naujausią juostą „Įgrimzdinimas“ (angl. „Submergence“) Moutjė miške (pranc. Bois de Moutier) prie Alebastro pakrantės (pranc. la côte d’Albatre). Nors filmavimas vyksta slapta, o žurnalistams ir šiaip smalsuoliams draudžiama įžengti į Moutjė mišką, Varenževilio miesto valdžia džiaugiasi tokiu režisieriaus pasirinkimu. „Tai rodo, kad ši teritorija yra patraukli, ir tai, kad ji yra įdomi turistine ir kultūros paveldo prasme. Reikia nesustoti skatinti šį susidomėjimą“, žurnalistams aiškino Varenževilio meras Patrickas Boulier. Naujosios juostos filmavimas, apie save pranešęs daug kukliau, nei C. Rolano filmas, kuriam ieškoma 1500 statistų, baigsis po dviejų savaičių.

Pagrindinius vaidmenis „Įgramzdinime“ atliks škotas James‘as McAvoy‘us („Iksmenai. Praėjusios ateities dienos“ / „X-Men: Days of Futre Past“, 2014 m.) ir Oskaro laureatė švedė Alicia Vikander („Danų mergina“ / „The Danish Girl“). Šie aktoriai įkūnys porą, vienas nuo kito atskirtą tūkstančiais kilometrų: kol vienas tyrinėja vandenyno gelmes, kitą įkalina džihadistai. Kad galėtų ištverti šį nelengvą laikotarpį jie prisimena kartu praleistas akimirkas.

Kol laukiame „Įgramzdinimo“ premjeros, kuri numatyta 2017 m., A. Vikander iki tol bus galima pamatyti šių metų liepos pabaigoje startuosiančiame veiksmo trileryje „Džeimsas Bornas“ (angl. „James Bourne“), o J. McAvoy‘ų išvysime dar anksčiau – gegužės 20 d. pradedamame rodyti fantastiniame filme „Iksmenai: Apokalipsė“ (angl. „X-Men: Apocalypse“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles