Quentinas Tarantino išleis ilgesnę „Ištrūkęs Džango“ versiją

Quentinas Tarantino išleis ilgesnę „Ištrūkęs Džango“ versiją

Beveik trijų valandų Quentino Tarantino 2012-ųjų „Ištrūkęs Džango“ (angl. „Django Unchained“) atrodo kaip epinis filmas, tačiau panašu, kad išvysime dar ilgesnę jo versiją. Filmo režisierius paskelbė, jog šiuo metu dirba prie dviejų Oskarų statulėlių laimėjusios juostos vadinamosios režisieriaus (angl. director’s cut) versijos, kuri pasirodys po  „Vieną kartą Holivude“ (angl. „Once Upon a Time in Hollywood“) premjeros.

Prieš 7 metus pasirodęs „Ištrūkęs Džango“ buvo nominuotas penkiems Oskarams ir tapo daugiausiai uždirbusiu Q. Tarantino filmu, surinkusiu net 425 mln. JAV dolerių, tačiau režisierius nėra visiškai patenkintas teatrine juostos versija. Pasakodamas apie planus išskaidyti „Grėsmingąjį aštuonetą“ (angl. „The Hateful Eight“) į trumpas serijas „Netflix platformoje“, Q. Tarantino sakė: „Neseniai padariau pilną „Ištrūkusio Džango“ versiją, kuri tęsiasi 3 val. 15 min. Šios juostos nepavyktų paversti serialu, jis veikia tik kaip filmas. Mąsčiau apie šį variantą, tačiau nusprendžiau, jog geriausiai jį rodyti kaip filmą, tačiau ilgesnį, nei jį matėte iki šiol, tad tai ir padariau. Šiuo metu laukiame „Vieną kartą Holivude“ premjeros, tačiau vėliau tikrai jį išleisime.“

Tai nebus pirmas kartas, kai Q. Tarantino perdirba savo kūrinį po teatrinio pasirodymo. 2007-ųjų „Mirties Įrodymas“ (angl. „Death Proof“) taipogi sulaukė ilgesnės versijos DVD ir BluRay formatu.

Šiuo metu artimiausias režisieriaus darbas – „Vieną kartą Holivude“ – kinuose pasirodys liepos 26 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles