Michaelą Jacksoną vaidinsiantis Josephas Fiennesas: „Maniau, kad tai klaida“

Michaelą Jacksoną vaidinsiantis Josephas Fiennesas: „Maniau, kad tai klaida“

Sausį buvo paskelbta, kad britų aktorius Josephas Fiennesas televizijos filme suvaidins dainininką Michaelą Jacksoną. Toks pasirinkimas sukėlė didelį šurmulį, dėl to, kad juodaodžio atlikėjo vaidmeniui buvo pasirinktas baltaodis aktorius. Nuo šios naujienos išplatinimo praėjus kelioms savaitėms 45-erių metų aktorius grįžta prie šios polemikos ir prie konkretaus momento, kai jam buvo pasiūlyta suvaidinti pop karalių.

„Vaidindamas aš pasitelkiu vaizduotę, taigi aš nemanau, kad vaizduotei galima nustatyti kokias nors taisykles. Tačiau jei filmas skatina stereotipus, aš tam nepritariu. Skyriau pakankamai dėmesio tam, kad įsitikinčiau, jog šis projektas neina tokia linkme“, kalbėjo Josephas Fiennesas. Tačiau prisimindamas dieną, kai sulaukė pasiūlymo imtis šio vaidmens. „Man tai buvo šokas. Pamaniau, kad kažkas suklydo“, atviravo jis.

Televizijos filmas „Elizabeta, Maiklas ir Marlonas“ (angl. „Elizabeth, Michael and Marlon“) jo kūrėjų yra apibūdinamas kaip „labai miela komedija“, bus rodomas per Sky TV (konkreti data kol kas dar nėra aiški. Pusantros valandos filmas pasakos urbanistinę legendą apie tai, kaip Michaelas Jacksonas, Marlonas brando ir Elizabeth Taylor 2001 m. rugsėjo 11 d. po teroristinių išpuolių pabėgo iš Niujorko automobiliu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles