Jeremy Renneris suvaidins boksininką Rokį

Jeremy Renneris suvaidins boksininką Rokį

Sakalo akis kuriam laikui atidės lanką ir strėles į šoną, ir užsimaus boksininko pirštines. Dviems Oskarams nominuotas aktorius suvaidins biografinėje dramoje „Nenugalėtas: Rocky Marciano istorija“ (angl. Undefeated: The Rocky Marciano Story).

Filmas pasakos įkvėpiančią istoriją nuo pat boksininko vaikystės iki jo žūties siaubingoje lėktuvo katastrofoje 1969 metais. Rocky žuvo būdamas vieninteliu istorijoje nenugalėtu sunkiasvoriu boksininku, kuriam priklauso 49 pergalės ir nei vieno pralaimėjimo.

Filmo scenarijų parašys iš filmo „Bilo Beikerio drugeliai“ (angl. Butterflies of Bill Baker) žinomas Evanas Kilgoras. Kas režisuos šį filmą neaišku, bet jau vedamos derybos su keliais žinomais režisieriais.

Rocky‘is Marciano tapo vienu iš svarbiausiu įkvėpimu legendiniam filmui apie Rokį Balboa, kurį puikiai įkūnijo Silvesteris Stallone. 1999 metais pasirodė ir biografinis filmas apie šią bokso legendą, kurią suvaidino mažai kam tada žinomas Jonas Favreu. Tačiau šis filmas buvo blogai įvertintas tiek žiūrovų, tiek kino kritikų.

Aktorių Jeremy Rennerį šiais metais buvo galima pamatyti filme „Keršytojai: Altrono amžius“ (angl. Avengers: The of Ultron), taip pat penktoje „Neįmanomoje misijoje“ (angl. Mission: Impossible – Rogue Nation).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles