„John Wick” režisierius kurs „Kalniečio“ perdirbinį

„John Wick” režisierius kurs „Kalniečio“ perdirbinį

Kino kompanija „Lionsgate“ kurs 1986 metų filmo „Kalnietis“ („Highlander“) perdirbinį. Juostą režisuos veiksmo trilerio „John Wick“ režisierius Chadas Stehelskis, skelbia „Variety“.

Perdirbinio projektas buvo vystomas jau nuo 2009 metų. Studija kalbino „Greitų ir įsiutusių“ („Fast and Furious“) režisierių Justiną Liną imtis darbo, tačiau šis atsisakė.

1986 metų filmą režisavo Russellas Mulcahy‘is. Pagrindinius vaidmenis atliko Christopheris Lambertas, Seanas Connery‘is, Clancy‘is Brownas ir Roxanne Hart. Nors filmas per savo rodymą didelio dėmesio JAV nesusilaukė, tapo ypač populiarus Europoje. „Kalnietis“ tapo kultiniu filmu, kuris peraugo į frančizę, susidedančia iš kelių filmų ir televizijos serialo. Ši juosta išpopuliarino Christopherį Lambertą visame pasaulyje.

„Kalnietis“ pasakoja apie nemirtingojo škotų karžygio Konoro Maklaudo nuotykius.

Naujasis „Kalniečio“ režisierius Chadas Stehelskis anksčiau buvo kaskadininkas ir kaskadininkų koordinatorius. Jis taip pat žinomas kaip Brandono Lee dubleris filme „Varnas“ („The Crow“). B. Lee mirė dar nebaigus filmuoti filmo. Chadas Stehelskis nusifilmavo likusiose scenuose, o kompiuteriu jam buvo pridėtas Brandono Lee veidas.

Pirmasis C. Stehelskio režisūrinis darbas buvo 2014 metų filmas „John Wick“, kurį sukūrė kartu su Davidu Leitchu, kuris buvo neseniai patvirtintas „Deadpool 2“ režisieriumi. Chadas Stehelskis taip pat režisavo ir antrąją „John Wick“ dalį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles