Gérardas Depardieu vaidins filme apie Sočio olimpiadą

Gérardas Depardieu vaidins filme apie Sočio olimpiadą

Nuo tada, kai Vladimiras Putinas 2013 m. suteikė Rusijos pilietybę, Gérardas Depardieu neatsigina rusiškų pasiūlymų. Tad šiuo metu garsusis prancūzų aktorius ruošiasi vaidinti filme, kuris pasakos apie Sočio olimpines žaidynes.

Taigi, G. Depardieu nenustoja stebinęs savo gerbėjų. Kiek anksčiau jis jau vaidino filme apie sportą – 2012 m. jis pasirodė FIFA užsakytoje istorinėje dramoje „Jungtinė aistra – futbolo legenda“ (angl. „United Passions“), kuris buvo toks nesėkmingas, kad į istoriją patenka kaip mažiausiai uždirbęs filmas per premjerinį savaitgalį – JAV ši juosta sugebėjo sukrapštyti vos 607 dolerius. Tačiau panašu, kad G. Depardieu pasirengęs ir antrą kartą bristi į tą pačią upę. Naujoji juosta – komedija, pasakojanti apie 2014 m. Sočio olimpines žaidynes. Šis sporto įvykis savo laiku sukėlė nemažą skandalą, dėl visuose etapuose vykusios korupcijos ir laisvai interpretuojamų olimpinių normatyvų… Tačiau naujasis Rusijos pilietis G. Depardieu Kremliaus atžvilgiu neturi nieko prieš. Belieka tikėtis, kad ir pačiai Rusijai šis naujas kino projektas neužklius.

Naujasis filmas, kuris vadinsis „Sportas be sienų“ (rus. „Sport bez granits“), pasakos apie Sergejų Romanovą – rusų kalnų slidinėjimo komandos vadovą, kuris tam, kad mobilizuotų savo komandos narius, yra priverstas apkaltinti trenerį austrą dėl taikomų neortodoksiškų metodų. Nes 2014 m. buvo visai netoli iškritimo ribos. G. Depardieu vaidins Sergejų Romanovą. Filmą režisuos austras Otto Retzeris.

Naujieną paskelbęs televizijos kanalas „Vesti“ patikslina, kad filmą kartu režisuos rusas Alexanderis Lomakinas. Numatomas būsimos juostos biudžetas – 3,5 mln. eurų.Tuo tarpu prancūzų spauda juokauja, kad G. Depardieu, paskutiniu metu suvaidinęs rumunų, vokiečių ir belgų karinėje draminėje komedijoje „Atsisveikinimas su kvailiais“ („A Farrewell to Fools, 2013 m.), bendrame prancūzų ir kazachų filme „Stepių balsas“ (pranc. „La Voix des stepes“, 2014 m.), kurį pats ir režisavo, bei rusiškame seriale pagal Fiodoro Dostojevskio romaną „Broliai Karamazovai“, kad jis sėkmingai tęsia savo karjerą Rusijos kine, bet vis tik nepamiršta ir savo gimtinės bei karts nuo karto grįžta sukurti filmo ir šioje šalyje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles