Tomas Cruise‘as veda derybas dėl vaidmens „Mumijos“ perdirbinyje

Tomas Cruise‘as veda derybas dėl vaidmens „Mumijos“ perdirbinyje

Labai gali būti, kad tarp„Mumijos“ (angl. „Mummy“) drobulių šįkart slėpsis viena labai garsi pavardė – patvirtinta, kad Tomas Cruize‘as veda derybas, su kino studija „Universal Pictures“ dėl vaidmens „Mumijos“ perdirbinyje. Planuojama, kad „Mumija“ papildys bendrą studijos kuriamą monstrų pasaulį ir prisijungs prie tokių jau klasika tapusių padarų kaip Drakula, Frankenšteino pabaisa ir Vilkolakis.

Pagal Jono Spaihtso scenarijų statomą „Mumijos“ perdirbinį režisuos Alexas Kurtzmanas. Filmo veiksmas vyks mūsų dienomis ir, remiantis anksčiau pasklidusiais gandais, šįkart Mumija gali būti moteriškos lyties, tačiau daugiau siužeto detalių kol kas neatskleidžiama.

Ilgamečiui filmų serijų scenaristui ir prodiuseriui A. Kurtzmanui, prisidėjusiam prie tokių kino ekranų epų kaip „Žvaigždžių kelias“ (angl. Star Trek“) ir „Transformeriai“ (angl. „Transformenrs“), yra pavesta kartu su Chrisu Morganu prižiūrėti visą kino studijos „Universal Pictures“ grandiozinį monstrų projektą. Planuojama, kad kiekvienam personažui bus sukurta po atskirą „asmeninį“ filmą, o kartais jie susivienys „Marvel“ studijos „Keršytojų“ (angl. „Avengers“) filmuose.

Paskutiniu metu Tomą Cruize‘ą buvo galima matyti šios vasaros viename populiariausių filmų – veiksmo trileryje „Neįmanoma misija: slaptoji tauta“ (angl. „Mission: Impossible – Rouge Nation“). Artimiausių jo darbų sąraše – kriminalinis trileris apie narkotikų kartelius „Mena“ ir „Džeko Ryčerio“ tęsinys „Džekas Ryčeris: niekada negrįžk atgal“ (angl. „Jack Reacher: Never Go Back“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles