Aiškėja „Vyrai juodais drabužiais 4“ aktorių kolektyvas

Aiškėja „Vyrai juodais drabužiais 4“ aktorių kolektyvas

Maždaug prieš mėnesį laiko pasirodė žinių, jog kompanija „Sony“, ketinanti kurti ketvirtą filmo „Vyrai juodais drabužiais“ (angl. „Men in Black“) dalį, į pagrindinio veikėjo rolę bando prisivilioti Chris‘ą Hemsworth‘ą. Šis aktorius geriausiai žinomas iš „Marvel“ visatos filmų, kuriuose atlieka griaustinio dievo Toro vaidmenį. Nors aktorius dar nepatvirtino savo dalyvavimo filme apie ateivius ir juos kontroliuojančią slaptą instituciją, tačiau tikimasi, jog artimiausiu metu tai pavyks padaryti.

Pastarosiomis dienomis pasirodė žinių ir apie tai, kas galėtų užimti antrąjį pagrindinį vaidmenį. Čia kompanija nusprendė franšizei suteikti savitumo – vietoj dviejų vyrukų pasirinkti merginos ir vaikino tendemą. Laimingąja aktore turėtų tapti C. Hemsworth‘ui puikiai pažįstama Tessa Thompson, su kuria jiedu kartu vaidino naujausiame Toro filme „Toras: Pasaulių pabaiga“ (angl. „Thor: Ragnarok“).

Nors ankstesnių dalių žvaigždės Will‘as Smith‘as ir Tommy Lee Jones‘as nesugrįš, kaip agentai J ir K, tai nebus visiškas ankstesnių dalių perkrovimas. Labiausiai tikėtinas scenarijus yra panašus į „Jūros periodo pasaulio“ (angl. „Jurassic World“) filmų scenarijus, įvykiai klostosi po originaliosios serijos praėjus tam tikram laikui ir koncentruojasi į naujus veikėjus, neištrinant iš istorijos to, kas jau nutiko.

Preliminari filmo pasirodymo data – 2019 m. birželio 14 d

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles