„Slaptas augintinių gyvenimas“ susilauks savo tęsinio

„Slaptas augintinių gyvenimas“ susilauks savo tęsinio

„Slaptas augintinių gyvenimas“ (angl. „The Secret Life of Pets“) yra vienas iš nedaugelio šiemet išleistų originalių filmų, sėkmingai pasirodžiusių finansiškai. Holivudas originalumo klaidą nusprendė ištaisyti – bus kuriamas filmo tęsinys.

Antroji juostos dalis stipriai primins ir šią vasarą pasirodžiusį originalą. „Universal“ studijos ir „Illumination Entertainment“ bendro projekto režisieriumi vėl taps Chrisas Renaud, o scenarijų filmui rašys pirmosios dalies scenaristas Brianas Lynchas. Net jeigu tai dar nėra patvirtinta, tikėtina, kad tęsinyje pagrindinius veikėjus dar kartą įkūnys Louis C.K., Kevinas Hartas, Ericas Stonestreetas, Ellie Kemper ir daugelis kitų.

Naujiena apie animacinio filmo tęsinį neturėjo nustebinti nieko. Filmas, susilaukęs palankių kritikų reakcijų, sužavėjo žiūrovus, JAV uždirbęs 300 mln. dolerių ir pasaulyje prisidėjęs dar 100 mln. „Slaptas augintinių gyvenimas“ pastarosiomis savaitėmis debiutavo didelėje pasaulio dalyje ir artimiausiu metu pasirodys Kinijoje, todėl projektas pelnas tik augs.

„Slaptas augintinių gyvenimas“ yra tik antras visiškai originalus projektas, patenkantis į pasaulinį pelningiausių šių metų juostų dešimtuką. Kitas šią garbę turintis filmas yra dar vienas animacinis projektas „Zootropolis“ (angl. „Zootopia“).

„Slaptas augintinių gyvenimas“ yra rodomas Lietuvos kino teatruose. Filmo tęsinys pasirodys 2018 m. vasarą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles