Pasaulinės savaitgalio filmų pajamos (12.12 – 12.14)

Įpusėjus gruodžio mėnesiui, situacija kardinaliai pasikeičia. Prasideda Kalėdinė karštligė, žmonės eina į didžiausius prekybos centrus ir su šeima praleidžia laiką eidami į kiną. Didingo debiutanto ir animacinių filmų rezultatai tą patvirtina, todėl su kiekvienu savaitgaliu filmų pajamos tik augs. Praėjusio savaitgalio pasaulio filmų Top 10 atrodo taip:

„Hobitas: Penkių armijų mūšis“ (angl. „The Hobbit: Battle of the Five Armies“) – 37 šalyse startavo pats svarbiausias šių metų Kalėdinis filmas, užbaigiantis trijų metų kelionę po Viduržemį. P. Jacksono režisuotam filmui pavyko užsidirbti net 117,6 milijonų dolerių, iš kurių 6,4 milijonus atnešė IMAX. Filmo startas tapo ir pačiu stipriausių Vokietijoje, kur juostai pavyko užsidirbti 19,5 milijonų dolerių. Jungtinė Karalystė per debiutinį savaitgalį juostai atnešė 15,1 milijonų, o Prancūzija – 14,5. Artėjantį savaitgalį filmas padidins teritorijų skaičių iki 68, tarp kurių bus Italija, Ispanija ir Pietų Korėja. Kinijoje filmo premjera numatyta 2015 m. sausio 23 dieną.

„Egzodas. Dievai ir karaliai“ (angl. „Exodus: Gods and Kings“) – naujausias R. Scotto filmas padidino savo teritorijų skaičių iki 27 šalių. Juosta užsidirbo 18,8 milijonų iš 6096 ekranų. Tai gana vidutinis rezultatas, kurio studija nesitikėjo. Ypač, kai juosta gana vangiai pasirodė Meksikoje, Ispanijoje ir Australijoje. Filmo dar laukia Jungtinė Karalystė, Brazilija, Vokietija ir Švedija. Bendrai, istorinis epas savo sąskaitoje turi 74,6 milijonus dolerių. Nejau tai dar vienas režisieriaus pralaimėjimas?

„Bado žaidynės: Strazdas giesmininkas. 1 dalis“ (angl. „The Hunger Games: Mockingjay – Part 1“) – į trečia vietą nusirito vienas svarbiausių šių metų rudens projektų. Filmas užsidirbo 16 milijonų dolerių iš 86 teritorijų. Geriausiai filmui sekasi rinkti pinigus Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje ir Prancūzijoje. Dabar filmo sąskaitoje yra jau 610,7 milijonų. Filmo dar laukia Kinija, kurioje filmas gali užsidirbti per 50 milijonų.

„Madagaskaro pingvinai“ (angl. „Penguins of Madagascar“) – 14,7 milijonais per praėjusį savaitgalį iš 51 rodomų šalių gali pasidžiaugti studijos „DreamWorks“ naujas darbas apie pingvinų ketveriukę. Jau dabar aišku, kad filmas studijai atnešė dar vieną nesėkmę, todėl jau skaičiuojami visi patirti nuostoliai. Bendrai, 145 milijonus dolerių kainavęs filmas užsidirbo 175,5 milijonus. Jo dar laukia premjeros Meksikoje ir Prancūzijoje.

„Tarp žvaigždžių“ (angl. „Interstellar“) – link pabaigos jau eina naujausio Ch. Nolano filmo pasirodymas visame pasaulyje. Juostai per penktąjį rodymo savaitgalį pavyko užsidirbti 11,4 milijonų. Globaliai, filmas jau turi 621 milijoną. Prognozuojama, jog filmas galiausiai sustos ties 650 milijonų dolerių riba.

„Kaip atsikratyti boso 2“ (angl. „Horrible Bosses“) – 2011 metų kino hito tęsinys ir toliau demonstruoja labai silpnus rezultatus. Filmas užsidirbo 5,9 milijonus iš 50 šalių. Bendras juostos uždarbis – 75,9 mln. doleriai.

„Galingasis 6“ (angl. „Big Hero 6“) – 3,9 milijonais papildė savo sąskaitas studijos „Disney“ filmas. Tikrai ne tokių silpnų rezultatų tikėjosi studija, išleisdama filmą į plačiąją rinką. Filmas šiuo metu turi 253,4 milijonus, iš kurių tik 68,2 milijonai uždirbti ne Šiaurės Amerikoje.

„Visko teorija“ (angl. „The Theory of Everything“) – biografinė drama apie astronomą Stepheną Hawkingą pasiekė 4 pasaulio rinkas. Filmas užsidirbo 2,3 milijonus dolerių ir privedė bendras pajamas iki 19,4 milijonų. Filmui pranašaujami prestižiniai Oskarai ir Auksiniai Gaubliai, todėl tikėtina, jog juosta puikiai laikysis iki pat apdovanojimų sezono galo.

„Piramidė“ (angl. „The Pyramid“) – pseudodokumentinis siaubo filmas apie piramidės prakeiksmą užsidirbo papildomus 2 milijonus iš 20 šalių. Bendrai juosta turi 10,4 milijonų.

„Dingusi“ (angl. „Gone Girl) – savo paskutinę stotelę pasiekė D. Fincherio hitas, sukurtas pagal G. Flynn knygos motyvą. Filmas startavo Japonijoje ir užsidirbo 1,9 milijono dolerių. Bendrai filmas visame pasaulyje užsidirbo 345 milijonus. Su paskutine teritorija juostai pavyks perkopti 350 milijonų dolerių ribą.

Ateinantį savaitgalį situacija neturėtų pasikeisti, nes „Hobito“ finalinė dalis dar labiau išplės savo teritorijų skaičių. Taip pat startuos keli animaciniai filmai ir ilgai laukta trečioji nuotykių „Naktis muziejuje. Kapo paslaptis“ (angl. „Night at Museum: Secret of the Tomb“) dalis.

Šaltinis: boxoffice.com

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles