Aktorius S. Carrelas nori atsikratyti vulgarių komedijų „kvailio“ įvaizdžio

Pastaruoju metu vien vulgariose komedijose vaidinęs aktorius Steve Carrel šiais metais iš esmės keičia savo amplua ir pradeda naują karjeros etapą. Jame bus mažiau tokio pobūdžio filmų, kaip „40-ties ir vis dar skaistus“ (angl. „The 40 Year Old Virgin“), „Naktinis pasimatymas“ (angl. „Date Night“) ar „Kvaila, beprotiška meilė“ (angl. „Crazy, Stupid, Love“), o atsiras daugiau vietos rimtiems vaidmenims ir šeimyninio pobūdžio juostoms.

Anot aktoriaus, jis yra jau pakankamai subrendęs imtis rimtesnių vaidmenų. „Nenoriu iki senatvės užstrigti viename vaidmenyje. Man norisi atskleisti save visiškai kitokiuose amplua ir kino žanruose“, – sakė aktorius pastarąjį kartą duodamas interviu.

Nenuostabu, juk šie metai St. Carrelui gali atnešti pirmąją JAV kino meno ir mokslo akademijos nominaciją už vaidmenį filme „Lapių medžiotojas“ (angl. „Foxcatcher“), kurį su ovacijomis priėmė Toronto kino festivalio žiūrovai ir kritikai.

Lygiai po savaitės, spalio 10 dieną, į Lietuvos kino ekranus atkeliauja ypatingai šilta ir nuotaikinga, optimizmu spinduliuojanti komedija „Aleksandras ir baisiai, labai siaubingai nesėkminga diena“ (angl. „Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day“). Joje vieną pagrindinių vaidmenų atliko komikas St. Carrelas.

Anot aktoriaus, šis filmas jam yra labai artimas – kaip tėvui. „Filmas atspindi visą mano tėvystės gyvenimą, todėl ir pasiryžau atlikti šį vaidmenį“, – per juostos pristatymą Los Andžele sakė St.Carrelas.

Filme pasakojama apie ne itin gerai prasidėjusią vienuolikmečio berniuko Aleksandro dieną, kurios metu jį ištinka daug nemalonių siurprizų ir išbandymų, kol galiausiai jis supranta, kad tokių dienų pasitaiko visiems.

Nuotaikingą ir visai šeimai skirtą kelionę į Aleksandro šeimos gyvenimo užkulisius bus galima pamatyti nuo spalio 10 dienos, kai į Lietuvos kino ekranus atkeliaus naujausias S. Carrelo filmas „Aleksandras ir baisiai, labai siaubingai nesėkminga diena“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles