Chriso Evanso herojų filme „Meilės pusiausvyra“ pavergusi Michelle Monaghan: „Už pėdų masažą galiu padaryti bet ką“

Svajingoji aktorė Michelle Monaghan, matyta tokiuose filmuose kaip „Dingusioji“, „Neįmanoma misija 3“, „Kaip pavogti nuotaką?“, „Išeities kodas“, gali ne vienam vyrui apsukti galvą. Šįsyk naujojoje romantinėje komedijoje „Meilės pusiausvyra“ (angl. „Playing it Cool“) jai po kojomis kris patį Kapitoną Ameriką įkūnijęs aktorius Chrisas Evansas.

Filme pagrindinis herojus (akt. Ch.Evansas) yra scenaristas, ieškantis įkvėpimo naujos romantinės komedijos scenarijui. Didžiausias jo vargas tas, kad jis pats nė nenumano, kas ta meilė ir su kuo ji valgoma. Kol sykį netyčia pokylio metu pamato Ją… Šmaikščią, nuoširdžią moterį, dėl kurios jis pasiryžta nuversti kalnus ir apsimesti jos draugu, nors ji yra pasižadėjusi kitam.

Įdomi detalė, kad 38-erių M.Monaghan yra net penkeriais metais vyresnė už Ch.Evansą, tačiau ekrane jų duetas puikiai dera ir spinduliuoja šiltus jausmus. Nors filme „Meilės pusiausvyra“ pagrindiniai herojai drauge leidžiasi į įvairiausius užsiėmimus, aktorė „USA Today“ yra sakiusi, kad gyvenime ji palaiko ugnį santykiuose, tačiau pasitiki gana paprastais būdais. „Pasipuošusi nauja liemenėle galiu pasiekti itin daug. O jei mane pamalonina pėdų masažu, galiu bet ką, net nukabinti mėnulį!“ – atviravo M.Monaghan.

Nuo 2005-ųjų aktorė yra ištekėjusi už australų grafikos dizainerio Peterio White‘o. Pasak žinomos moters, mylimasis ją apsaugojo nuo baisios ligos – odos vėžio. „Turėjau apgamą ant blauzdos. Peteris mane spyrė pasitiktinti, nes Australijoje visi labai apsiskaitę apie odos vėžį. Kai galiausiai nuėjau, paaiškėjo, kad tai ir yra vėžys. Man buvo išpjauta kojos dalis, tačiau dabar esu sveika. Esu tokia dėkinga, kad ši smulkmena jam neprasprūdo pro akis. Tai tik dar vienas įrodymas, kaip daug vyrai gali pastebėti!“ – pasakojo M.Monaghan.

Dėmesio ir rūpesčiu filme „Meilės pusiausvyra“ aktorės heroję apipils ir įsimylėjęs Ch.Evanso personažas. Tačiau kokiais būdais jis mėgins pavergti gražuolės širdį ir kurie jų suveiktų realiame gyvenime, M.Monaghan atskleisti nepanoro.

Gražus ir šiltų jausmų kupinas filmas „Meilės pusiausvyra“ Lietuvos kino teatrus pasieks jau šį penktadienį, spalio 3 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles