Pasaulinės savaitgalio filmų pajamos (09.11 – 09.13)

Pasaulinės savaitgalio filmų pajamos (09.11 – 09.13)

Įpusėjus rugsėjo mėnesiui galiausiai situacija pasaulinėse kino rinkose pajudėjo į priekį. Horizonte pasirodė vienas perspektyvus mėnesio projektas, o taip pat ir senesni filmai pateko į itin svarbias teritorijas – Kiniją ar Pietų Korėją. Todėl ir jų pajamos, ir situacija pelningiausių savaitgalio filmų sąraše kardinaliai pasikeitė. Šio savaitgalio pasaulio filmų Top 10 atrodo taip:

„Neįmanoma misija: slaptoji tauta“ (angl. „Mission: Impossible – Rogue Nation“) – ir vėl į viršūnę pakilo naujoji Tomo Cruise misija, kuri šį savaitgalį savo kūrėjams atnešė net 50,5 milijono dolerių iš 63 teritorijų. Žinoma, didžioji šio pasiekimo dalis priklauso Kinijos rinkai, kurioje filmas per praėjusį savaitgalį užsidirbo 45,2 milijonus dolerių. Rodomas nuo trečiadienio, filmas Holivudui svarbioje šalyje sugebėjo užsidirbti net 86,3 milijonus.

Bendros juostos pajamos perkopė 600 milijonus dolerių, iš kurių 424.8 milijonai priklauso tarptautinėms kino rinkoms. Dabar filmas turi 613 milijonų. Tikėtina, jog po tokio galingo starto Kinijoje, juostos galutinės pajamos perkops 700 milijonus dolerių. Tuo pačiu filmas tada taps daugiausiai užsidirbusia franšizės dalimi, aplenkusia ketvirtąją dalį.

„Bėgantis labirintu: išmėginimai ugnimi“ (angl. „The Maze Runner: The Scorch Trials“) – startavęs 21 šalyje, studijos „20th Century Fox“ hitas užsidirbo 26,8 milijonus dolerių. Juosta puikiai startavo Jungtinėje Karalystėje (4,4 mln.), Meksikoje (3,8 mln.), Taivane (3,5 mln.), Australijoje (2,8 mln.) ir Malaizijoje (2,5 mln.). Ateinantį savaitgalį juosta pasirodys dar 30 šalių, tarp jų ir tėvynėje.

„Pakalikai“ (angl. „Minions“) – stipriai laikosi ketvirtasis metų milijardierius, studijos „Universal“ animacinis hitas, kuriam šį kartą pavyko pelnyti 26,1 milijonus dolerių iš 57 teritorijų. Filmas sekmadienį startavo Kinijoje, kurioje juostai pavyko per vieną dieną gauti net 20,1 milijonų dolerių. Bendros filmo pajamos perkopė 1, 080 mlrd. dolerių. Filmas aplenkė „Žaislų istoriją 3“ ir tapo antru pelningiausiu animaciniu projektu per visą kino istoriją. Filmo dar laukiama Graikijoje.

„Išvirkščias pasaulis“ (angl. „Inside Out“) – dar vienas animacinis projektas, niekaip negalintis nustoti stebinti, šį savaitgalį užsidirbo 5,3 milijonus dolerių. Studijos „Pixar“ šedevras dabar savo sąskaitoje turi 747 milijonus dolerių ir jo vis dar laukiama Kinijoje, Italijoje ir Vokietijoje. Dabar jau 800 milijonai bus perkopti, ir kyla klausimas, kokia suma šiam filmukui taps galutinė.

„Skruzdėliukas“ (angl. „Ant-Man“) – 5,1 milijonais savo kūrėjus palepino studijos „Marvel“ kūrinys, kuris vis dar rodomas 11 šalių. Juostos tarptautinės pajamos išaugo iki 218,6 milijonų, o bendros siekia 394 milijonus. Filmas gali pasiekti pusės milijardo dolerių uždarbį, o tam jam reikia puikiai pasirodyti Kinijoje, Japonijoje ir Graikijoje.

„Hitmanas. Agentas 47“ (angl. Hitman. Agent 47“) – vis dar laikosi tope populiaraus kompiuterinio žaidimo „Hitman“ perkėlimas į didžiuosius ekranus. Filmas šį kartą gavo 5 milijonus iš 62 šalių. Bendros pajamos išaugo iki 74,3 milijonų dolerių. Žinoma, to nepakanka iki atsipirkimo, tačiau bent jau šis tas nuriedėjo į juostos kūrėjų kišenes.

„Tiesiai iš Komptono“ (angl. „Straight Outta Compton“) – legendinės Hip-Hopo grupės „N.W.A.“ biografinė drama užsidirbo 4,3 milijonus dolerių. Tai filmui leido padidinti savo santaupas iki 25 milijonų dolerių pasaulyje, o bendrai jis dabar turi 180,7 milijonų dolerių. 155 iš jų priklauso Šiaurės Amerikai. Tikėtina, jog kitą savaitę filmo uždarbis perkops 200 milijonų dolerių.

„Viešnagė“ (angl. „The Visit“) – naujasis režisieriaus M. Night Shyamalano siaubo projektas visai neblogai startavo Europoje. Filmas iš 14 šalių sugebėjo uždirbti 3,8 milijonus dolerių. Kartu su tėvynės pajamomis, juosta po pirmojo rodymo savaitgalio turi 29,5 milijono. 5 milijonus kainavusiai juostai tai puikus rezultatas, kaip ir dar vienas studijos „Universal“ triumfas.

„Kvaišų atostogos“ (angl. „Vacation“) – kultinės komedijos perdirbinys, kurį kuruoja studija „Warner Bros.“, užsidirbo 3,6 milijonus dolerių. Tai priartino filmą iki 100 milijonų dolerių ribos visame pasaulyje. Dabar juostos sąskaitoje guli 97,2 milijonai dolerių.

„Šnipas iš U.N.C.L.E.“ (angl. „The Man from U.N.C.L.E.“) – stilingas G. Ritchie filmas gavo vos tik 2,8 milijonus dolerių iš 64 kino rinkų. Filmas taip pat priartėjo prie 100 milijonų ir dabar savo sąskaitoje turi 94,7 milijonus dolerių.

Trečiasis rugsėjo savaitgalis neturės jokių stambių premjerų, nebent tik naujoji komedija su Jasonu Sudeikiu „Dėl visko kaltas seksas“ (angl. „Sleeping With Other People“) galės pakonkuruoti su senbuviais, bet ir tai vargu. Didžiausias dėmesys ir vėl bus sutelktas į „Bėgančio labirintu“ tęsinį ir penktąją „Neįmanomą misiją“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles