„Magiškasis Maikas XXL“ aktorius Joe Manganiello mylimąją Sofią Vergarą jau netrukus ves „labai slaptoje vietoje“

Vienas karščiausių naujojo filmo „Magiškasis Maikas XXL“ (angl. „Magic Mike XXL“) kūnų neabejotinai priklauso seksualiajam serialo „Tikras kraujas“ vilkolakiui – Joe Manganiello. Nuo liepos 17 dienos jis pademonstruos ne tik įspūdingus raumenis, bet ir gundys labai viliojančiais judesiais su striptizo šokėjų komanda.

Tačiau kad ir kaip moterys varvintų seilę, 38-erių aktoriaus širdis, bent jau kol kas, užimta. Per praėjusias Kalėdas jis susižadėjo su mylimąja aktore Sofia Vergara, o jau netrukus jiems turėtų nuskambėti ir garsusis Felixo Mendelssohno „Vestuvinis maršas“.

Apie artėjančias tuoktuves paatviravo S.Vergara, sakydama, kad ji labai greitai taps ponia Manganiello. Kalbinama Eonline.com žurnalistų Los Andžele, aktorė atskleidė, kad jiedu greičiausiai nepaliks paparacams jokių šansų sudalyvauti jų šventėje net iš tolo. „Ketiname susituokti labai toli, labai slaptoje vietoje, kur niekas mūsų neras“, – teigė ji. Juokais ar ne, pasiteiravus, kur galima rasti tokią vietą, S.Vergara atsakė trumpai: „Tai įvyks lėktuve.“

42-ejų moteris dėl tokio vyro kaip J.Manganiello yra pasiryžusi ir labai vėlyvam nėštumui. Kol kas vienintelio sūnaus 19-os susilaukusi S.Vergara žurnalui „Redbook“ sakė negalinti atsakyti mylimam vyrui. „Joe yra jaunesnis už mane. Jis niekuomet neturėjo vaikų. Kaip galiu jam tarti „ne“? Tačiau pasakiau jam atvirai, jei to norime, reikia tuo rūpintis dabar, nes nenoriu būti 50-metė gimdyvė“, – sakė ji.

Tiesa, filme „Magiškasis Maikas XXL“ J.Manganiello nusifilmavo be vestuvinio žiedo, o ir tėvu jis dar netapo. Tad gerbėjos gali be jokių sąžinės priekaištų grožėtis jo, Channingo Tatumo ir kitų jų striptizo trupės vyrukų pasirodymais.

Filme „Magiškasis Maikas XXL“ žiūrovai išvys įspūdingą viliotinį ir daug aistros bei troškimo laimėti – jau pažįstamas striptizo šokėjas Maikas (akt. Ch.Tatumas) su savąja šokėjų komanda keliaus į striptizo čempionatą. Erotiškų judesių, raumeningų bei lanksčių kūnų turtinga muzikinė komedija „Magiškasis Maikas XXL“ Lietuvos moteris kinuose džiugins nuo liepos 17 dienos.

Filmo „Magiškasis Maikas XXL“ anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles