45-ąjį gimtadienį švenčiančio „Tarp žvaigždžių“ aktoriaus Matthew McConaughey gyvenimo principas: „Tiesiog gyvenk toliau“

Puikiu kūnu ir nuginkluojančia šypsena visuomet garsėjęs aktorius Matthew McConaughey ne tik neprarado šių savybių, bet ir į savo profesinį bagažą pridėjo ištvermę, atsidavimą darbui ir ne vieną fizinės bei moralinės ištvermės pareikalavusį vaidmenį. Lapkričio 4 dieną šis charizmatiškas aktorius švenčia 45-ąjį jubiliejų – vos kelios dienos prieš pasaulinę naujojo Christopherio Nolano filmo „Tarp žvaigždžių“ (angl. „Interstellar“), kuriame aktorius atliko pagrindinį vaidmenį, premjerą.

Gimtadienį švenčiantis aktorius naujojoje juostoje yra inžinierius ir pilotas, vedantis tyrėjų komandą į kosmoso tolius, ieškoti planetos, kurioje po Žemę ištikusio bado galėtų apsigyventi žmonija. Nors realybėje aktorius yra sakęs, kad jo pagrindinis gyvenimo principas yra „tiesiog gyvenk toliau“, jo herojui tokio požiūrio nepritaikysi. „Jei pats atsidurčiau situacijoje, kai reikia gelbėti žmoniją, kaip kad mano herojus Kuperis, svarstyčiau, ką daryti. Tačiau „Tarp žvaigždžių“ iššūkis išties ekstremalus, jis reikalauja valios“, – svarstė M.McConaughey.

Aktorius nebijo drąsiai teigti – jei koks filmas tikrai nusipelnė kelionės į kino teatrą – tai „Tarp žvaigždžių“. „Christopheris pasistengė iš širdies. Niekas kino versle negali perduoti tokio milžiniško masto vaizdo ir aprėpties kaip jis. Filme ypatingų nėra triukų, jis tiesiog labai turtingas savo vaizdu“, – laukdamas premjeros kalbėjo M.McConaughey. Anot jo, ruošiantis piloto Kuperio vaidmeniui juostoje „Tarp žvaigždžių“, jam teko gilinti mokslo žinias laiko, gravitacijos, fizikos dėsnių srityse. „Norėjau, kad suprasčiau kiekvieną detalę – kur keliaujame, kodėl ten taisyklės kitokios. Juk turiu pasirūpinti įgula. Privalėjau suvokti, kaip geriausieji pilotai sugeba pranokti kompiuterius, o ne tik sekti jų nurodymus. Ši istorija atskleidžia grandiozines žmonijos ambicijas, tačiau taip pat juosta yra labai asmeniška, parodo tėvo ir dukters santykius, šeimos svarbą“, – kalbėjo aktorius.

A.Hathaway pernai pražiopsojo gimtadienio šventę

Kita filmo aktorė, „Tarp žvaigždžių“ astronautę vaidinanti Anne Hathaway, prieš pat M.McConaughey gimtadienį prisipažino, kad pernai nevykusiai apsižioplino – į Matthew vakarėlį-siurprizą atkeliavo per vėlai. Aktoriaus žmona Camila surengė M.McConaughey staigmena tapusį vakarėlį jų namuose praėjusių metų lapkričio 13 dieną, tačiau A.Hathaway supainiojo dienas. „Matthew atidarė duris, sušukau „Staigmena!” ir jis mane pakvietė vidun. Tada pasakė, kad vakarėlis buvo vakar. Tą akimirką norėjau prasmegti skradžiai žemę. Jis buvo labai malonus, įpylė man išgerti, galiausiai drauge prasėdėjome devynias valandas, buvo puikus vakaras“, – apie nesusipratimą „Access Hollywood“ pasakojo žinoma moteris.

Filme „Tarp žvaigždžių“ be M.McConaughey ir A.Hathaway žiūrovai išvys žinomą aktorę Jessicą Chastain, dažną Ch.Nolano bendradarbį Michaelą Caine‘ą bei aktorius Billą Irwiną ir Ellen Burstyn. Kai kurių kritikų teigimu, tai, ko gero, ryškiausias aktorių kolektyvas iš visų matytų ir dar pasirodysiančių 2014-ųjų filmuose.

Stebinanti Ch.Nolano kosminė odisėja „Tarp žvaigždžių“ Lietuvos kino teatruose – jau nuo lapkričio 7 dienos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles