E. Helmsas apie tobulas Kalėdas: prisipažinsiu, kartais pakvailioju

Likus vos savaitei iki didžiųjų metų švenčių, į Lietuvos kino teatrus atkeliauja nuotaikinga komedija „Tobulos Kalėdos“. Joje nusifilmavo visas būrys Holivudo žvaigždžių: Diane Keaton, Olivia Wilde, Amanda Seyfried, Johnas Goodmanas, Edas Helmsas. Juosta pasakos keistos šeimynėlės, kuri kasmet bando susirinkti prie vieno kalėdinio stalo, istoriją. „Gerai, kad jos būna tik kartą per metus“, – neįtikėtinų nuotykių kupiną filmą apibūdina jo kūrėjai.

Aktorius Edas Helmsas didžiuosiuose ekranuose nuolat įkūnija itin ryškius komiškus personažus. „Pagirių Las Vegase“ bei jų tęsiniuose, „Mes, Mileriai“, seriale „Biuras“ bei dar daugybėje komedijų suvaidinusi žvaigždė juostoje „Tobulos Kalėdos“ gavo vienišo tėvo, nesusitvarkančio su aktyvia ir savitą požiūrį į pasaulį turinčia dukterimi, vaidmenį. Neseniai vienoje TV laidoje aktorius davė interviu, kuriame papasakojo apie savo Kalėdas: įsimintiniausią dovaną, kurios gavimo džiaugsmą užtemdė žarnyno virusas, baisius šventinius megztinius ir ko labiausiai nekenčia per šventes.

– Papasakokite apie jūsų pačias įsipintiniausias Kalėdas?

– Kai buvau vienuolikos, gavau pačią geriausią visų laikų dovaną – BMX dviratį. Tai buvo nerealiausias dviratis visame rajone, todėl labai džiaugiausi. Tačiau džiaugsmą užtemdė kažkoks žarnyno virusas, tad visą dieną vėmiau. Šias Kalėdas prisimenu kaip pačias geriausias ir pačias blogiausias.

– Kas tau padovanojo dviratį? Tėvai ar Kalėdų senelis?

– Žinoma, tėvai. Jie mane nusivedė į parduotuvę ir leido pačiam išsirinkti. Tačiau sunkiausia buvo tai, jog negalėjau dviračio liesti ir juo važinėtis iki Kalėdų ryto. Bet dėl svajonių dovanos buvau pasiryžęs viskam.

– Kuri šventė jums arčiau širdies – Padėkos diena ar Kalėdos?

– Man Kalėdos yra visų švenčių karalienė. Kalėdos – tai kaip Padėkos diena, tik su daugybe papildomų linksmybių. Gal tai dėl raudonos spalvos? Nesuprantu, kodėl, tačiau ši spalva man labai pakelia ūpą. Ir dar aš dievinu kalėdines giesmes. Ypač – „Silent Night“ (Tyli naktis, aut. past.)

– Turite kokių ypatingų kalėdinių tradicijų?

– Kasmet mama mums atsiunčia tris kvepiančius vainikus, kuriuos kabiname ant laukinių durų. Taip pat turime gražią tradiciją su visa šeima puošti namus, eglę. Tai kaip ritualas. Fone visuomet groja kalėdinės giesmės.

– Ar per šventes puošiatės tais kvailais megztiniais su elniukais, Kalėdų seneliais ir panašiai?

– Prisipažinsiu, kartais pakvailioju. Tačiau tai nėra šeimos tradicija. Ir pateisinu tuos, kurie tai daro kasmet, juk jei kažką toks drabužis priverčia nusišypsoti, reiškia jį apsivilkti vertėjo.

– O kas jus labiausiai per Kalėdas erzina?

– Neabejotinai tai – milžiniškos eilės prekybos centruose ir automobilių spūstys. Atrodo, kad žmonėms Kalėdų senelis atneša dovanų, tačiau mainais išsineša sveiką nuovoką.

O kokios šieme bus E. Helmso herojaus Henko šventės komedijoje “Tobulos Kalėdos”? Pamatysime tai kino teatruose jau nuo šio penktadienio, gruodžio 18 dienos.

Filmo anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles