Pirmasis „Čepio“ anonsas: futuristinis robotas-draugas susipažįsta su pasauliu

Pirmasis „Čepio“ anonsas: futuristinis robotas-draugas susipažįsta su pasauliu

Futuristinių ir postapokaliptinių filmų kūrėjas Neillas Blomkampas pristato dar vieną savo kūrinį, kuriame pagrindinis vaidmuo atiteks keistam dirbtinio intelekto varomam robotui, galinčiam mokytis ir tobulėti kas minutę. Kino studija „Sony“ išplatino pirmąjį filmo „Čapis“ (angl. „Chappie“) anonsą, kuriame ir pristatomas roboto sąlytis su žmonija.

Kiekvienas į pasaulį ateinantis vaikas žino, koks kelias jo laukia. Čepis – ne išimtis. Kaip ir visi vaikai, Čepį veikia visa jo aplinka, gera ar bloga ji būtų. Jis pasikliaus savo širdimi ir nuojauta, kad rastų vietą po saule ir taptų tikru vyru. Tik yra vienintelis dalykas, išskiriantis Čepį iš kitų – jis robotas. Pirmasis robotas, galintis pats galvoti ir jausti. Jo gyvenimas ir istorija pakeis visos žmonijos požiūrį į robotus visiems laikams.

Pirmajame paskelbtame anonse matome ganėtinai glaustą siužetinės linijos nupasakojimą – kaip Čepis „gimsta“, kaip ištaria pirmuosius žodžius, kaip tyrinėja pasaulį ir susiduria su priešiškai nusiteikusiais žmonėmis.

Įdomiausia tai, kad pradžioje „Čepis“ buvo laikomas futuristine komedija, tačiau jau dabar galima pamatyti, kad žanras bus visiškai kitoks. Greičiausiai režisierius N. Blompkampas sugriš prie savo šaknų ir kurs filmą, panašų į „9 rajoną“ (angl. „District 9“) arba „Eliziejų“ (angl. „Elyzium“). Beje, jau pirmajame anonse matomas labai akivaizdus režisieriaus braižas ir jo požiūris į žmonijos ateitį.

Juosta taip pat surinko nemažai žinomų veidų. Dar kartą su režisieriumi bendradarbiaus „Eliziejuje“ matytas Sharlto Copley‘us, kuris paskolino savo balsą Čapiui. Filme vaidmenis taip pat atliks Hugh Jackmanas, Sigourney Weaver, Devas Patelis, Ninja (atspėkit, kas), Yo-Landi Visser, Jose Pablo Cantillo ir kt.

Filmo „Čepis“ premjera numatoma kitų metų kovo 27 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles