Princesę Mulan vaidinanti Liu Yifei: vyrai su manimi elgėsi kaip su „vienu iš vaikinų“

Dėl savo švelnių ir moteriškų bruožų, atrodytų, kad aktorei Liu Yifei turėtų būti sunku apsimesti vyru įspūdingame kino studijos „Disney“ veiksmo ir nuotykių filme „Mulan“.

Vis dėlto 33-ejų metų aktorė prisipažįsta, kad užsimaskuoti ir susilieti tarp kitų vaikinų nebuvo sunku. Priešingai, ji jautėsi tarsi viena iš jų.

„Jaučiausi kaip vyras, nes taip gerai užsimaskavau. Vieną dieną dirbome filmavimo aikštelėje, visi buvome apsirengę karių kostiumais, o vienas aktorius palietė man petį ir uždavė man klausimą. Bet kai atsisukau, jis suprato, kad tai aš, o ne vaikinas, į kurį norėjo kreiptis,“ – prisiminimu iš filmavimo aikštelės pasidalijo aktorė.

„Jis buvo toks nustebęs ir atsiprašinėjo. Taigi, kai buvau apsupta vyrų, jaučiausi lyg jie būtų mano bičiuliai. Jie su manimi nesielgė kaip su mergina. Aš buvau tik viena iš vaikinų,“ – sakė ji.

Kino studijos „Disney“ veiksmo ir nuotykių filmas „Mulan“ yra paremtas klasikine Kinijos legenda apie merginą, apsimetusią vyru ir išvykusią kariauti už savo šalį vietoje tėvo. Šis filmas taip pat yra daugelio žiūrovų širdis pakerėjusios animacinės istorijos, pirmą kartą ekranizuotos 1998 m., perdirbinys.

Filme taip pat vaidina daugybė žinomų Azijos aktorių, įskaitant Jetą Li, Gong Li, Donnie Yeną, bei Cheng Pei-pei.

„Oi, kalbant apie kolegas aktorius, buvo labai juokinga akimirka, nes turėjau išgelbėti Jetą Li. Kadaise viskas buvo atvirkščiai, nes jis gelbėjo mane filme „Uždrausta karalystė“ (angl, „The Forbidden Kingdom“). Jis ir Jackie Chanas,“ – dar viena komiška situacija pasidalijo „Disney“ princesę suvaidinusi L. Yifei.

Paprašyta apibūdinti savo personažą, aktorė pabrėžė, jog princesės Mulan vaidmuo buvo vienas sudėtingiausių jos karjeroje.

„Mes matome daugybę jos pusių, ne tik tai kas rašoma baladėje. Mes ją matome kaip žmogų, kaip merginą, kaip jauną moterį. Visi žavisi ja kaip kariu, bet ar yra trapioji jos pusė? Ar ji kartais dvejos, ar bijos, bet vis tiek nuspręs tęsti? Taip, ir mes tai matome,“ – savo personažą plačiau apibūdina naujausia „Disney“ princesė.

„Ir filme vienas stipriausių momentų, bent jau man, yra kai ji nusprendžia nusiplėšti maskuotę. Ji nebenori slėptis, bet manau, kad tai taip pat reiškia, kad ji pagaliau išeina iš neteisingai nustatytų ribų. Tai taip paprasta. Ji supranta, kad nusipelno laisvės būti moterimi ir kuo ji nori iš tiesų būti,“ – sako aktorė Liu Yifei.

Kino studijos „Disney“ veiksmo ir nuotykių filmas „Mulan“ Lietuvos kinuose nuo rugsėjo 11 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles