Pagrindiniam aktoriui užsikrėtus virusu vėl sustabdomi „Betmeno“ filmavimai

Pagrindiniam aktoriui užsikrėtus virusu vėl sustabdomi „Betmeno“ filmavimai

Nors Mattas Reevesas teigė, kad šiuo metu nufilmuota tik ketvirtis naujojo „Betmeno“ (angl. „Batman“) filmo, tai netrukdė jam prieš kelias savaites iš turimos medžiagos susukti intriguojantį anonsą, kuris sužadino fanų susidomėjimą šiuo projektu. Po penkių su puse mėnesių pertraukos ir išleistų papildomų milijonų saugumo reikalavimams, režisierius galėjo tęsti filmavimus, tačiau praėjo tik kelios dienos, kai darbai vėl privalėjo būti sustabdyti.

Vakar dienos priežastis – teigiamas vieno iš komandos narių Covid-19 testo rezultatas. Šiandien paaiškėjo, kad tas narys yra ne kas kitas, o pagrindinis aktorius Robertas Pattinsonas. Sekant saugumo reikalavimus, aktoriui teks praleisti dvi savaites izoliacijoje, kur jam nuolatos bus atliekami testai ir bus nuspręsta, kada galima tęsti „Betmeno“ kūrimą. Šiuo metu, visi darbai yra sustabdyti ir „Warner Bros“ nekomentavo, ar tai paveiks išleidimo datą.

Nepaisant to, kad studijos išleidžia papildomus milijonus JAV dolerių tam, kad didelių projektų produkcijos vyktų toliau ir dirbuotojai būtų apsaugoti nuo viruso, pasirodo, kad to negana. Dirbant prie trečiosios „Juros periodo pasaulio“ (angl. „Jurassic World“) dalies „Dominion“, keturi komandos nariai taip pat buvo priversti izoliuotis, kai jie gavo teigiamus Covid-19 testo rezultatus, tačiau tai filmavimų nesustabdė. Negana to, šią savaitę vienas populiariausių aktorių Dwayne’as „Rock“ Johnsonas atskleidė, kad jis bei visa šeima irgi užsikrėtė virusu. Nors aktorius užtikrino, kad jų būklė pagerėjo, jis teigia, kad paskutinės trys neužtikrintos savaitės buvo vienos blogiausių jo gyvenime.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles