Pradėta filmuoti nauja Agathos Christie detektyvo adaptacija „Mirtis ant Nilo“

Pradėta filmuoti nauja Agathos Christie detektyvo adaptacija „Mirtis ant Nilo“

2017-ų metų „Žmogžudystė Rytų eksprese“ (angl. „Murder on the Orient Express“) kukliai neišsišoko tarp pompastiškų ir garsių superherojų filmų ir tyliai surinko užtektinai pelno. Paremtas vienu populiariausių Agathos Christie detektyvinių istorijų ir pripildytas populiarių aktorių, šis filmas surinko užtektinai simpatijų, kad „20th Century Fox“ studija uždegtų žalią šviesą šios serijos tęsiniui.

Neseniai studija paskelbė, kad prasidėjo darbai prie naujosios dalies filmavimo. Antrasis filmas bus adaptuotas pagal kitą populiarią Agathos Christie istoriją, pavadinimu „Mirtis ant Nilo“ (angl. „Death on the Nile). Kennethas Branagh sugrįš į režisieriaus kėdę ir kaip pagrindinis serijos veikėjas Erkiulis Puaro, tuo tarpu prie projekto prisijungs nemažai naujų aktorių, tarp jų ir Gal Gadot iš „Nuostabiosios moters“ (angl. „Wonder Woman“) bei Letitia Wright iš „Juodosios panteros“ (angl. „Black Panther“).

Naujasis detektyvas persikraustys į Egiptą ir daug neišpliurpiantis siužeto aprašymas žada laimingą medaus mėnesį, kurį sugriaus žiaurios žmogžudystės. Kruvinos pasekmės dėl pavojingos meilės pateiks siužetą su aštriais posūkiais bei šokiruojančiomis ir netikėtomis paskutinėmis akimirkomis.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles