Džeisono Borno serijos atgaivinimas – naujas serialas bei galimas šeštasis filmas

Džeisono Borno serijos atgaivinimas – naujas serialas bei galimas šeštasis filmas

Džeisono Borno trilogija yra vieni geriausių praeito dešimtmečio veiksmo filmų, tačiau du serijos pratęsimai tokios sėkmės nesulaukė. Filmų serijos pilnai atgaivinti nepadėjo nei visiškai naujas veikėjas ir režisierius 2012-ų metų „Bornas: Palikimas“ (angl. „Bourne: Legacy“), nei į pagrindinio veikėjo vaidmenį dar kartą sugrįžęs aktorius Mattas Damonas.

Vis dėlto pagrindinis prodiuseris Benas Smithas optimistiškai žiūri į serijos ateitį ir greitai pasirodysiančius praplėtimus. Jau už dviejų savaičių debiutuos serialas „Treadstone“. Borno filmų serijos žiūrovai atpažins šį pavadinimą – taip buvo užkoduota slapta programa, kuri pavertė kareivius į nesustabdomas žudymo mašinas ir taip pat sukūrė Džeisoną Borną. Serialas bus žvilgsnis į šios programos atsiradimą bei pateiks karinių misijų šiandieniniu laiku. Jei „Treadstone“ sulauks sėkmės, ateityje ten apsilankys ir veikėjai iš filmo.

Tuo tarpu kalbos apie šeštąjį Borno filmą jau buvo pamirštos, tačiau B. Smithas patvirtino, kad projektas vis dar egzistuoja. Kol kas rimtų detalių vis dar neatskleista, nėra aišku ar M. Damonas pasirašys dar vienam Džeisono Borno sugrįžimui, tačiau minėta, kad aktoriaus Jeremy Rennerio veikėjas, kurį vienintelį kartą matėme „Bornas: Palikimas“, naujoje dalyje nepasirodys. Taip pat prodiuseris neatmeta galimybės susieti šeštojo filmo įvykius su tuoj pasirodysiančiu serialu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles