Populiariausios filmų serijos sugrįžta į iš naujo atsidarančius kino teatrus Kinijoje

Populiariausios filmų serijos sugrįžta į iš naujo atsidarančius kino teatrus Kinijoje

Kol pasaulis dar sunkiai kovoja su korona virusu, pandemijos banga Kinijoje pradeda slūgti ir bandoma sugrįžti į kasdienybę. Nuo praeitos savaitės virš 500 kino teatrų Kinijoje vėl atidarė duris žiūrovams. Tai yra pradžia, nors ir menka – šis skaičius reprezentuoja tik apie penkis procentus visų šalies kino teatrų. Negana to, publika vis dar baiminasi lįsti iš namų ir pirmą atidarymo dieną bendras pelnas sudarė mažiau nei du tūkstančius JAV dolerių, o kai kuriuose miestuose nė vienas bilietas nebuvo nupirktas.

Esant naujų projektų stygiui, kol kas šių kino teatrų repertuarų didžiąją dalį sudaro iš naujo rodomi populiarūs Kinijos filmai. Ta proga, norėdamos pagerinti žiūrovų lankomumą bei atsigriebti už patirtus nuostolius, didžiosios studijos į Kinijos kino teatrus sugrąžins keletą populiarių filmų. Svariai prisiėjo „Warner Bros“, artimiausiu metu paleisianti du režisieriaus Christopherio Nolano filmus „Pradžia“ (angl. „Inception“) bei „Tarp žvaigždžių“ (angl. „Interstellar“). Taip pat žiūrovus itin nustebino studijos paskelbimas, kad į Kiniją sugrįžta Haris Poteris. Pirmoji šios filmų serijos dalis „Haris Poteris ir išminties akmuo“ (angl. „Harry Potter and the Philosopher’s Stone“) neseniai buvo perkurta su papildomu 3D bei 4k rezoliucija ir šią versiją Kinijos publika galės žiūrėti kino teatruose nuo gegužės 1 d.

Prie Kinijos kino teatrų atgaivinimo prisidėjo ir „Disney“. Suteiktas leidimas iš naujo rodyti visus keturis „Keršytojų“ (angl. „Avengers“) filmus bei 2009 metų mokslinės fantastikos epą „Įsikūnijimas“ (angl. „Avatar“). Kas dar įdomiau  – šis sprendimas iš naujo perkrauna kovą tarp dviejų pelningiausių visų laikų filmų. Praeitais metais „Keršytojai. Pabaiga“ (angl. „Avengers: Endgame“) po papildomos versijos išleidimo per plauką 60-ies milijonų JAV dolerių skirtumu pralenkė režisieriaus Jameso Camerono „Įsikūnijimą“. Tačiau abu filmai dabar išleidžiami iš naujo, ir kadangi 2009-ais metais Kinija dar nebuvo tokia kino teatrų turtinga šalis kaip šiuo metu, yra rimta galimybė „Įsikūnijimui“ vėl nusigriebti pelningiausio filmo titulą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles