Pagrindinės filmo „Juodoji pantera“ scenos bus filmuojamos Pietų Korėjoje

Pagrindinės filmo „Juodoji pantera“ scenos bus filmuojamos Pietų Korėjoje

Kino kompanija „Marvel“ patvirtino, jog pagrindinės „Juodosios panteros“ (angl. „Black Panther“) scenos bus filmuojamos Pietų Korėjoje, Busano mieste. Filmavimo darbai prasidės jau kovo mėnesį.

„Walt Disney Company Korea“ irgi paviešino pranešimą susijusį su šios juostos projekto darbais. Skelbiama, kad filmavimo darbai pagal planą užtruks apie 2 savaites ir vyks tokiose vietose kaip Gwangalli paplūdimys, Gwangandaegyo tiltas ir Jagalchi žuvies turgus. Išvardintose lokacijose planuojama filmuoti grandiozinę automobilių persekiojimo sceną.

Busano miesto valdžia savo „Facebook“ tinklalapio puslapyje buvo paviešinusi ir detalesnės informacijos, kurią netrukus ištrynė. Kadangi ji vis tik spėjo išplisti interneto platybėse, joje buvo skelbiama: „Busano mieste bus filmuojama automobilių gaudynių scena, kurioje dalyvaus pagrindinis veikėjas ir „blogiukai“. Masinėje scenoje bus panaudota apie 150 automobilių, keli sraigtasparniai, daugybė ginklų, o filmavimo procese dalyvaus daugiau nei 700 žmonių. Filmavimo metu tikimasi, jog atsiras eismo apribojimų, padidės triukšmo lygis ir iškart norime įspėti dėl galimų nepatogumų gyventojams ir atvykėliams.“

„Marvel“ vadovas Kevinas Feige‘as apie šią filmavimo vietą patvirtino dar 2016 metų spalio mėnėsį. Tai nebus vienintelis kartas kai Pietų Korėja pasirenkama kurti „Marvel“ komiksų ekranizacijoms. Pavyzdžiui, dalis filmo „Keršytojai: Altrono amžius“ (angl. „Avengers: Age of Ultron“) buvo filmuojama P.Korėjos sostinėje Seule.

„Juodoji pantera“ kino teatrus turėtų pasiekti  2018 metų vasario 16 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles