Mirė pagrindinis „Juodosios panteros“ aktorius Chadwickas Bosemanas

Mirė pagrindinis „Juodosios panteros“ aktorius Chadwickas Bosemanas

Visus šiandien netikėtai pasiekė tragiška žinia – mirė 43-ejų metų aktorius Chadwickas Bosemanas. Jis pralaimėjo ketverius metus trukusią kovą su storosios žarnos vėžiu. Naujienos šiandien buvo oficialiai paskelbtos „Twitter“ socialiniame tinkle. Aktorius per savo karjerą atliko daug garsių vaidmenų – nuo legendinio dainininko Jameso Browno biografiniame filme „Pakeliui į viršų“ (angl. „Get on Up“) ar naujausiame režisieriaus Spike’o Lee projekte „Da 5 Bloods“. Tačiau jis visiems bus atpažįstamas iš populiariausio jo vaidmens – kaip karalius Tčala arba Juodoji pantera (angl. „Black Panther“) iš „Marvel“ superherojų serijos.

C. Bosemanui trečiosios stadijos vėžys buvo diagnozuotas 2016 metais, tačiau aktorius norėjo, kad ši žinia liktų privati. Nuo to laiko aktorius atliko savo vaidmenis „Juodojoje panteroje“, „Keršytojuose“ (angl. „Avengers“) bei kituose filmuose tarp operacijų ir chemoterapijos. „Juodoji pantera“ pavirto vienu iš sėkmingiausių „Marvel“ projektų finansiškai bei galėjo pasigirti geriausio filmo nominacija Oskarų ceremonijoje. Tęsinys taip pat buvo paskelbtas, „Juodoji pantera 2“ buvo suplanuota pasirodyti 2022 metais. Tuo tarpu C. Bosemanas tapo pirmuoju afroamerikiečiu superherojumi ir tikra ikona jaunajai kartai.

C. Bosemanas paskutines valandas praleido savo namuose, apsuptas šeimos narių. „Twitteryje“ užuojautą reiškiantys kolegos pripažįsta buvę sukrėsti išgirdę naujienas. Niekas nežinojo apie jo ligą. Halką „Marvel“ visatoje vaidinantis aktorius Markas Ruffalo rašė: „Viskas, ką galiu pasakyti, yra tai, kad šių metų tragedijos ką tik tapo dar skausmingesnės mums praradus Chadwicką Bosemaną. Koks žmogus ir koks neišsemiamas talentas. Brolau, tu buvai vienas iš geriausių ir tavo puikybė buvo tik pradžia. Ilsėkis ramybėje, Karaliau.“

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles