Ewanas McGregoras suvaidins du pagrindinius vaidmenis trečiame serialo „Fargo“ sezone

Ewanas McGregoras suvaidins du pagrindinius vaidmenis trečiame serialo „Fargo“ sezone

Trečiajam kanalo „FX“ kriminalinės antologijos „Fargo“ sezonui surastas dviejų pagrindinių vaidmenų atlikėjas. Kaip praneša portalas „The Hollywood Reporter“, Noaho Hawley režisuotame seriale britų aktorius Ewanas McGregoras suvaidins brolius Emetą ir Rėjų Stusius.

Kaip skelbiama oficialiame kanalo „FX“ pranešime, trečiame sezone žiūrovams bus pristatyta visiškai nauja istorija. Jos epicentre atsidurs Minesotos automobilių aikštelių karalius Emetas Stusis. Patrauklus, įtakingas, sukūręs viską savo rankomis Emetas dar ir geras šeimos žmogus, kuris save laiko puikiu „amerikietiškos svajonės“ pavyzdžiu. Tačiau jo jaunesniam broliui pasisekė ne taip gerai. Plinkantis ir su pilvuku Rėjus yra iš tų vaikinų, kurie savo geriausius laikus patyrė vidurinėje mokykloje. Jis dirba policininku, kuriam tenka prižiūrėti lygtinai paleistą kalinį. Už visas savo gyvenimo nesėkmes Rėjus kaltina brolį.

Serialo filmavimas prasidės šių metų vasarą, o jo premjera per kanalą FX įvyks 2017 metų žiemą. Pasak šaltinių, serialo veiksmas vyks 2010 metais iš kart po to, kaip pasibaigė pirmojo sezono veiksmas. Kol kas nežinoma, ar pirmo ir trečio sezonų istorijos kažkokiu būdu bus surištos. Žinoma tik tiek, jog nei vienas pirmojo sezono herojus nesugrįš į trečią.

Šiuo metu aktorių Ewaną McGregorą galima pamatyti kinuose filme „Išdavikas“ (angl. „Out Kind of Traitor“), o sekančiais metais jis pasirodys antroje „Traukinių žymėjimo“ (angl. „Trainspotting“) dalyje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles