Danny’is DeVito jungiasi prie filmo „Džiumandži: sveiki atvykę į džiungles 2“

Danny’is DeVito jungiasi prie filmo „Džiumandži: sveiki atvykę į džiungles 2“

Aktorių komandos atrankos darbai pagaliau įgauna pagreitį 2017 m. hitu tapusio filmo „Džiumandži: sveiki atvykę į džiungles“ (angl. „Jumanji: Welcome to the Jungle”) antrajai daliai. Vos prieš porą dienų pranešus, kad reperė ir aktorė Awkwafina jungiasi prie filmo komandos, sekmadienį naujienų portalas „Variety“ paskelbė, kad komandą papildys ir aktorius Danny‘is DeVito.

Naujasis filmas taip pat susijęs su senu stalo žaidimu, kurį matėme jau 1995 m. Chriso Van Allsburgo knygos „Jumanji“ adaptacijoje, tik naujame filme jis paverstas vaizdo žaidimu ir tęsia pasakojimą apie paauglius, kurie savo mistiškoje kelionėje buvo paversti pasiriktais žaidimo avatarais. Aktoriai Dwayne‘as Johnsonas, Kevinas Hartas, Karen Gillan ir Jackas Blackas – visi jie sugrįš į istorijos tęsinį, kartu su režisieriumi Jake‘u Kasdanu, kuris, kartu su Jeffu Pinkneriu ir Scottu Rosenbergu kuria scenarijų ir priima svarbiausius sprendimus. „Džiumandži“ magija yra tai, kas taps kuo. Ir idėja, kad D. DeVito jungiasi prie mūsų komandos, buvo tiesiog nenugalima, ir kažkas, ką mes norėjome pristatyti savo auditorijai švenčių proga,“ – komentavo aktorius D. Johnsonas.

Kad ir kaip galutinis filmas bus pavadintas, kino teatruose jis pasirodys 2019 m. gruodžio 13 d. Aktorius D. DeVito vėl bendradarbiauja su Timu Burtonu, „Disney“ gyvo veiksmo perkūrinyje „Dambo“ (angl. „Dumbo“), kuris kinuose jau nuo kovo 29 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles