„Didysis šou meistras“ garso takelis tapo perkamiausiu 2018 metų albumu

„Didysis šou meistras“ garso takelis tapo perkamiausiu 2018 metų albumu

„Didysis šou meistras“ (angl. „The Greatest Showman“) pasirodė kino teatruose 2017 metų gruodžio mėnesį. Filmas buvo finansiškai sėkmingas, o jo garso takelis sulaukė daugelio nominacijų ir net laimėjo Auksinį gaublį už geriausią originalią dainą „This Is Me“.  Dabar, praėjus 2018 metams, filmo garso takelis susilaukė dar vieno nuopelno.

Šiais laikais pirkti albumą nebėra pirmasis variantas, kai norisi paklausyti muzikos. Tokios platformos kaip „Spotify“ ar „Apple Music“ pakeitė muzikos klausymą visiems laikams, tačiau „Didysis šou meistras“ net ir dabartiniu laikotarpiu sugebėjo parduoti virš milijono albumų. Tai yra vienintelis albumas, kuris sugebėjo pasiekti milijono ribą, antroje vietoje yra „Taip gimė žvaigždė“ (angl. „A Star is Born”) garso takelis, kuris buvo parduotas pusę milijono karto.

Net ir įskaitant visas muzikos platformas „Didysis šou meistras“ liko ketvirtoje vietoje pagal klausomus albumus, jį aplenkė tik  Drake’as, Post Malone’as ir XXXTentacion’as. Filmo sėkmės laikotarpis dar nesibaigė, šiuo metu garso takelis dar yra nominuotas dviem „Grammy“ apdovanojimams, kurių ceremonija vyks šių metų vasario 6 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles