Atsidariusiose „Forum Cinemas“ salėse – „Tamsos riterio“ maratonas!

Birželio 27 d. visiems režisieriaus Christopherio Nolano ir komiksų gerbėjams bus tikra šventė. „Power Hit Radio“ kviečia visus sugrįžti į duris atvėrusių kino teatrų „Forum Cinemas“ sales ir po 15 metų išvysti legendinį ir jau kulto klasika tapusį „Tamsos riterį“ (angl. „Dark Knight“) su visais trimis serijos filmais.

Daugiau nei aštuonias valandas truksiančiame filmų maratone žiūrovai galės išvysti filmą „Betmenas: Pradžia“, kuriame bus galima prisiminti kaip atsirado Tamsos riteris. Antrajame filme „Tamsos riteris“ bus galima mėgautis ne tik istorija, bet ir vienu žiauriausių kino blogiuku Džokeriu, kurį įkūnijo tragiškai gyvenimą baigęs aktorius Heathas Ledgeris, už šį vaidmenį gavęs Oskarą jau po mirties. Renginį apvainikuos trečioji ir be galo įspūdinga „Tamsos riteris. Sugrįžimas“, kurioje taip pat netrūks puikiai žinomų aktorių, įskaitant Tomą Hardy ir Anne Hathaway.

„Atverdami kino teatrų duris suvokiame, kad didžiųjų Holivudo premjerų kurį laiką neturėsime. Dėl to ištikimiems „Forum Cinemas“ lankytojams norime sukurti šventę ir parodyti senesnius, bet bene geriausius žanro filmus. Vien ši „Tamsos riterio“ trilogija turi milijonus gerbėjų visame pasaulyje, o visi trys filmai tik filmų rodymo laikotarpiu uždirbo per 2,5 milijardo JAV dolerių, laimėjo du ir buvo nominuota septyniems Oskarams. Tai tikrai aukščiausios kokybės filmų trilogija, todėl džiaugiamės galėdami bent vienam vakarui sugrąžinti šią kino istorijos dalelę į didžiausius mūsų kino centro ekranus“, pasakoja „Forum Cinemas“ rinkodaros vadovas Dainius Beržinis.

Pagrindinius vaidmenis visuose filmuose atlieka Betmeną įkūnijęs Christianas Bale’as, taip pat Morganas Freemanas, Gary’‘is Oldmanas, Michaelas Cane’as, o prie jų prisijungia skirtinguose filmuose matomi aktoriai Cylianas Murphy’is, Katie Holmes, Liamas Neesonas, Aaronas Eckhartas, Josephas Gordonas-Levittas, Marion Cotillard ir dar daugybė kitų puikių vaidmenų atlikėjų.

„Tamsos riterio“ maratonas birželio 27 dieną bus rodomas visuose „Forum Cinemas“ kino teatruose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Renginio programa žemiau, o bilietai – čia.

„Tamsos riterio“ maratono programa:

14:00 – atidaromos durys.

14:20 – 16:40 – Filmas „Betmenas: Pradžia“

16:40 – 17:10 – Pertrauka

17:10 – 19:42 – Filmas „Tamsos Riteris“.

19:42 – 20:15 – Pertrauka

20:15 – 22:59 – Filmas „Tamsos Riterio Sugrįžimas“.

23:00 – Pabaiga.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles