„The Walking Dead“ žvaigždė siaubo filme „Šėtono vaikas“ tapo kraupios lėlės aukle

Įsivaizduokite, jei jums, atvykus dirbti aukle į keistą ir atokiau nuo kitų gyvenančią šeimą, paaiškėja, jog prižiūrėti teks realaus vaiko dydžio lėlę? Atrodo, vaizdas lyg iš fantastinės komedijos? Deja, ne. Šįkart tai siužetas iš sausio 22 dieną į Lietuvos kino teatrų ekranus atkeliaujančios siaubo juostos „Šėtono vaikas“. Ir tai – tik baugi istorijos pradžia.

Šios juostos režisierius Williamas Brentas Bellas – toli gražu ne naujokas siaubo istorijų ekranizacijų pasaulyje. Jo sąskaitoje – tokios didžiulio populiarumo sulaukusios juostos kaip „The Devil Inside“, „Stay Alive“ bei „Wer“. Šįkart baugų jausmą ekrane sustiprina ir pagrindinė aktorė Lauren Cohan, puikiai pažįstama visiems kultinio serialo „The Walking Dead“ gerbėjams.

“Filmas sukurtas pagal pačias geriausias siaubo juostų taisykles. Jis patiks ne tik pakrūpčioti mėgstantiems mėgėjams, bet ir didžiausiems šio žanro fanams”, – po “Šėtono vaiko” premjeros apžvalgoje parašė kino kritikai.

Filmas „Šėtono vaikas“ kino kritikų vadinamas viena laukiamiausių 2016 metų siaubo juostų. Čia pasakojama užmigti kino teatruose tikrai neleisianti istorija apie Gretą (akt. L. Cohen), kuriai tenka dirbti vaiko dydžio lėlės Bramso aukle. Netrukus paaiškėja, jog tai – ne šiaip sau lėlė, o atostogauti išvykusių šeimininkų namuose dedasi nepaaiškinami dalykai. Pasirodo, prieš kelis dešimtmečius šeimininkai iš tiesų turėjo sūnų Bramsą, kuris žuvo paslaptingomis aplinkybėmis.

Nerimo apimta jauna moteris kasdien tampa keistų ir bauginančių įvykių liudininke. Galiausiai, apimta neapsakomo siaubo, Greta turi pripažinti, jog lėlė, ko gero, yra išties gyva.

Kaip baigsis ši kraupi auklės ir lėlės kova – pamatysime jau sausio 22 dieną Lietuvos didžiuosiuose ekranuose.

Filmo „Šėtono vaikas“ anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles