Pasaulinės savaitgalio filmų pajamos (08.21 – 08.23)

Priešpaskutinis kalendorinės vasaros savaitgalis į labiausiai lankomų filmų Olimpo viršūnę grąžino prieš du mėnesius startavusį studijos „Paramount“ hitą. Kitiems projektams taip pat pavyko puikiai pasirodyti, perkopti svarbias psichologines ribas, o vienam filmui priartėti prie milijardo dolerių barjero. Šio savaitgalio pasaulio filmų Top 10 atrodo taip:

„Terminatorius: Genisys“ (angl. „Terminator: Genisys“) – užteko vos vienintelės dienos pasirodyti Kinijos rinkoje ir fantastinis veiksmo filmas su legendiniu Arnoldu Schwarzennegeriu atsiduria pirmoje pozicijoje. Juostai per pirmąjį savo pasirodymą pavyko užsidirbti 26,6 milijonus dolerių. Filmui, kuris vėlavo daugiau nei du mėnesius, tai itin puikus startas, žadantis ne mažesnį nei 100 milijonų uždarbį.

Toks startas Kinijoje šio filmo gerbėjams įžiebia viltį, jog juostos prodiuseriai pratęs franšizę ir tęsinys galiausiai išvys dienos šviesą. Kol kas juosta savo sąskaitoje turi 353,1 milijonus dolerių, iš kurių vos 88 priklauso Šiaurės Amerikai. Tai dar vienas Holivudinis filmas, kuris Kinijoje užsidirbs gerokai didesnę sumą nei tėvynėje. Finalinis uždarbis visame pasaulyje turėtų viršyti 450 milijonų dolerių.

„Neįmanoma misija: slaptoji tauta“ (angl. „Mission: Impossible – Rogue Nation“) – tris savaites karaliavęs pirmoje vietoje Tomo Cruise‘o hitas šį kartą užsidirbo 25,2 milijonus dolerių iš 63 teritorijų. Juosta dabar turi 438,6 milijonus dolerių ir jos vis dar laukiama Kinijoje, kur filmo premjera įvyks rugsėjo 8 dieną. Tikėtina, jog ten juostos uždarbis perkops 100 milijonų dolerių ribą.

„Fantastiškas ketvertas“ (angl. „Fantastic Four“) – 16,2 milijonų iš 65 šalių savo situaciją bando gelbėti studijos „20th Century Fox“ blokbasteris, paremtas „Marvel“ komiksais. Pasaulinės filmo pajamos tarptautinėse kino rinkose išaugo iki 80,8 milijonų, o bendros iki 130,4 milijonų dolerių. Juostos dar laukia 4 premjeros, iš kurių viena Kinijoje, tačiau net ir puikūs rezultatai Kinijoje neišgelbės filmo nuo patirto finansinio fiasko.

„Išvirkščias pasaulis“ (angl. „Inside Out“) – startavęs keliose Azijos šalyse, būsimas Oskaro nominantas už geriausią metų animaciją, studijos „Pixar“ šedevras užsidirbo 10,7 milijonų dolerių iš 60 teritorijų. Filmukas jau beveik priartėjo prie 700 milijonų dolerių ribos, nors vis dar turi savo kišenėje kelis kozirius. Juosta dar nepasirodė nei Kinijoje, nei Vokietijoje, todėl jau prasideda kalbos ir apie 800 milijonų finalinio uždarbio visame pasaulyje. Kol kas juostos kūrėjai tenkinasi 689,9 milijonais dolerių.

„Pakalikai“ (angl. „Minions“) – būsimasis ir trečias šiais metais studijos „Universal“ milijardierius animacinis projektas apie geltonus žmogeliukus iš 57 šalių užsidirbo 8,8 milijonus dolerių. Juosta savo arsenale dar turi Kiniją, kurioje startuos rugsėjo 13 dieną. Tačiau ir be šios galingos šalies, juostos sąskaitoje jau dabar 989,4 milijonai dolerių. Filmas atsidūrė trečioje visų laikų daugiausiai užsidirbusių animacinių juostų vietoje, nusileisdama tik „Žaislų istorijai 3“ (1, 063 mlrd.) ir „Ledo šaliai“ (1, 274 mlrd.).

„Hitmanas. Agentas 47“ (angl. Hitman. Agent 47“) – dar viena legendinio kompiuterinio žaidimo ekranizacija startavo ne taip palankiai, kaip buvo galima tikėtis. Filmas apie samdomą žudiką numeriu 47 iš 20 mažesnių teritorijų užsidirbo 8,5 milijono dolerių. Geriausiai juosta pasirodė Malaizijoje, kur užsidirbo 1,3 milijoną dolerių. Bendrai filmas kartu su silpnu startu JAV turi 16,7 milijonų dolerių. Ateinantį savaitgalį juosta startuos Prancūzijoje, Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje ir Brazilijoje.

„Šnipas iš U.N.C.L.E.“ (angl. „The Man from U.N.C.L.E.“) – naujasis G. Ritchie filmas antrąjį rodymo savaitgalį užsidirba 8 milijonus dolerių iš 39 šalių. Filmo tarptautinės pajamos išauga iki 26 milijonų, o bendros iki 52,6 milijonų. Juosta dar turi prieš akis premjeras Brazilijoje, Meksikoje, Prancūzijoje ir Italijoje. 120 milijonų kainavusiam filmui net ir tokios svarbios šalys nepadės pagerinti situacijos.

„Kvaišų atostogos“ (angl. „Vacation“) – kultinių komedijų ciklo perdirbinys startavo 37 šalyse, kurios jam atnešė 6,9 milijonus dolerių. Bendros tarptautinės pajamos išaugo iki 15,5 milijono, kas išties ganėtinai mažytė suma, atsižvelgus į tą faktą, jog kinuose seniai nebuvo panašios komedijos. Bendras juostas pasiekimas kartu su Šiaurės Amerikos pajamomis dabar 67,8 milijonai dolerių. Iki 100 milijonų dolerių filmas turėtų prieiti, tačiau apie didesnius pasiekimus jam svajoti nereikia.

„Juros periodo pasaulis“ (angl. „Jurassic World“) – daugiausiai užsidirbęs šių metų filmas į savo sąskaitą padėjo dar 5,7 milijonus dolerių. Visi šie pinigai, žinoma, atėjo iš puikaus pasirodymo Japonijoje, kur filmas rodomas jau trečiąjį savaitgalį. Juostai iki šiol ten pavyko susikrauti 48 milijonus. Bendros filmo pajamos dabar 1,62 mlrd. dolerių, iš kurių 983,3 milijonai priklauso tarptautinių teritorijų žiūrovams. Tikėtina, jog filmas pasieks ir milijardo ribą.

„Popieriniai miestai“ (angl. „Paper Towns“) – šiek tiek atsigavo žinomos Johno Greeno knygos motyvais pastatytas paaugliškas filmas su Cara Delevingne pagrindiniame vaidmenyje. Filmas puikiai startavo Jungtinėje Karalystėje, atnešęs net 3,2 milijonus. Bendrai savaitgalis juostai parūpino 4,8 milijonus dolerių. Tai leido filmui padidinti savo uždarbį iki 73,8 milijonų dolerių.

Paskutinį rugpjūčio savaitgalį į kino ekranus įžengs jaunatviškas filmas „Daugiau garso ir šviesų“ (angl. „We Are Your Friends“), kuriame pagrindinį vaidmenį atliko Zackas Efronas. Tačiau žinoma, jog pirmas pozicijas ims penktasis „Terminatorius“ ir Tomo Cruise‘o puikus pasirodymas naujojoje „Neįmanomoje misijoje“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles