Supermamos toliau šėlsta: dabar užkliuvo naujas lietuviškas filmas „Dėdė, Rokas ir Nida“ (video)

Atrodo, kad nuo bet kokios neigiamos informacijos savo atžalas saugantys tėvai tampa galinga jėga. Šių metų pradžioje jie visiems gerai žinomus pimpačkiukus perkrikštijo pakalikais. Vasaros pabaigoje su mažamečiu sūnumi kino teatre apsilankusią mamą papiktino filmo „Geismo architektas“ plakatas – reaguodami į šį skundą filmo platintojai nuogo vyro sėdmenis visuose šalies kino teatruose pridengė lipduku. Dabar atėjo eilė ir naujam lietuviškam filmui „Dėdė, Rokas ir Nida“ – pamatę jo reklaminį klipą rūpestingi tėvai užvertė jį rodančią televiziją skundais. Po jų filmo reklaminio klipo transliacijos buvo sustabdytos.

Televizijos žiūrovams užkliuvo tai, kaip pagrindinis filmo herojus – dėdė Gintaras (vaidina aktorius Arūnas Storpirštis) pavadina rūkyti ruoštą, tačiau perdien pamirštą ir nuo šilumos sugedusią žuvį plekšnę.

„Man ši situacija yra kiek juokinga. Jeigu mamos piktinasi filmo reklaminiu klipu, keista, kad joms neužkliūna, pavyzdžiui, mano režisuojamas serialas „Moterys meluoja geriau“. Jame tikrai yra tokio paties sunkumo keiksmažodžių, jeigu juos iš viso galima taip vadinti, o kartais net ir sunkesnių. Serialo reitingams tai nė kiek nepakenkė. Jis yra vienas žiūrimiausių Lietuvoje ir iki šiol nė vieno skundo dėl jame vartojamų žodžių ar frazių nėra sulaukęs, nors tai toli gražu nėra vėlyvo vakaro programa“, – sako rugsėjo 25 dieną šalies kino teatruose debiutuosiančio naujojo lietuviško filmo „Dėdė, Rokas ir Nida“ režisiesius Justinas Krisiūnas.

Visgi reaguodama į žiūrovų skundus filmo reklaminį klipą rodžiusi TV3 televizija jo transliacijas sustabdė. Dabar rodomi tik tie naująjį filmą pristatantys klipai, kuriuose žiūrovus papiktinusi frazė neskamba.

Į nuostabią, šiltą ir šviesią vasarą Lietuvos pajūryje nukelsiantis filmas „Dėdė, Rokas ir Nida“ Lietuvos kino teatruose bus pradėtas rodyti dar nespėjus išblėsti vasaros įspūdžiams – jau rugsėjo 25-ąją.

Nidoje, viename gražiausių Lietuvos kampelių, gyvenantis Gintaras ne taip seniai buvo vienas geriausių buriuotojų Baltijos šalyse, bet po nelaimingo atsitikimo atsiribojo ne tik nuo jūros ir buriavimo, bet ir nuo paties savęs. Tačiau nusistovėjęs ir ramus Gintaro gyvenimas netrunka apsiversti aukštyn kojom. Gintaro brolis paprašo vasarai priimti sūnėną Roką (vaidina akordeonistas Martynas Levickis) – tėvas tikisi, kad atostogos Nidoje pas seniai matytą dėdę sugrąžins maištaujantį jaunuolį į doros kelią. Dar keliaudamas į Nidą Rokas sutinka savo gyvenimo meilę, o atvykęs pamilsta dar kartą – jachtas. Dabar didžiausia jo svajonė – dalyvauti regatoje. Išmintis, ramybė, stipri valia ir gilios įžvalgos padeda daug patyrusiam Gintarui prisijaukinti aršų paauglį ir netgi rasti raktą į jo širdį.

Televizijos žiūrovus papiktinusią filmo „Dėdė, Rokas ir Nida“ reklamą žiūrėkite čia:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles