Pagrindinė naujojo filmo apie Džeimsą Bondą „007 Spectre“ daina patikėta britų popatlikėjui Samui Smithui

Antradienį oficialiai paskelbta, kam 24-osios bondiados dalies „007 Spectre“ kūrėjai patikėjo pagrindinį filmo garso takelio kūrinį. Jų pasirinkimų tapo populiarus britų atlikėjas Samas Smithas. 23-ejų dainininkas jau įrašė dainą pavadinimu „Writing’s On The Wall“. Įrašų kompanija „Capitol Records“ naująjį kūrinį pristatys rugsėjo 25 dieną.

S.Smithas ne tik atliko „Writing’s On The Wall“ bet ir yra dainos bendraautoris. Jis šį kūrinį parašė drauge su kolega, taip pat „Grammy“ apdovanojimo savininku Jimmy Napesu. Savo „Twitter“ paskyroje S.Smithas neslėpė jį užplūdusio džiaugsmo. „Tai – vienas ryškiausių mano karjeros momentų. Jaučiuosi pagerbtas, galėdamas pagaliau paskelbti, kad atlikau naująją Džeimso Bondo dainą. Galimybė būti legendinio britų palikimo dalimi man tiesiog gniaužia kvapą. Šiandien aš prisijungiau prie nepakartojamo būrio didžiausių mano įkvepėjų. Tikiuosi, kad jums patiks šios dainos klausytis taip pat, kaip man patiko prie jos dirbti“, – rašė vokalistas ir dainų autorius.

Kūrinys „Writing’s On The Wall“ yra išties išskirtinis, nes tai – pirmoji pagrindinė filmo apie Džeimsą Bondą daina, kurią solo atliko britų atlikėjas vyras nuo 1965-ųjų. Pagyrų naujajai „007 Spectre“ dainai negailėjo ir filmo prodiuseriai Michaelis G. Wilsonas ir Barbara Broccoli. Jie buvo nusiteikę ypač ambicingai, teigdami, jog dėl įkvepiančio motyvo ir išskirtinio S.Smitho balso „Writing’s On The Wall“ taps „viena nuostabiausių visų laikų Džeimso Bondo dainų.“

Daugumos iš ankstesniųjų Džeimso Bondo filmų dainos sulaukė milžiniško dėmesio, o pastaroji, Adele atlikta „Skyfall“ buvo įvertinta ne tik „Auksiniu gaubliu“, „Grammy“, bet ir „Oskaru“ bei tapo britišku metų singlu.

Filmo „007 Spectre“ istorija tęsiasi po ankstesnėje juostoje „007 operacija Skyfall“ matytos Raulio Silvos atakos prieš Jungtinės Karalystės karinę žvalgybą MI6. Naujuoju M paskirtajam Garetui Meloriui (akt. Ralphas Fiennesas) tenka kovoti su politiniu spaudimu, kuris kelia grėsmę visos organizacijos ateičiai. Tuo pat metu Džeimsas Bondas mėgina išnarplioti painų sąmokslininkų tinklą savais būdais. Paaiškėja, kad vienintelis jo šansas – veikti savarankiškai ir apsaugoti galingo priešo dukrą. Agentas 007 leidžiasi į kelionę iš Meksikos į Austriją ir Maroką. Džeimso galimybės ribotos, tačiau atsikvėpti jam nebus kada, mat įvykių sūkuryje jis susidurs su praeities šmėkla.

Filmo „007 Spectre“ anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles