Robert Downey Jr. paaiškino kaip Geležinis-žmogus vis dėlto galėtų sugrįžti į „Marvel“ kino visatą

Nesvarbu, kad filme „Keršytojai. Pabaiga“ Tonis Starkas mirė ir buvo pagerbtas išskirtinėse herojaus laidotuvėse, kuriose dalyvavo beveik kiekvienas „Marvel“ kino visatos personažas. Gerbėjai vis tiek trokšta jo sugrįžimo. Ir kadangi kino studija „Marvel“ mėgsta žaisti su laiko bei gamtos dėsniais, mylimo herojaus mirtis nebūtinai privalo būti galutinė stotelė.

Akivaizdu, jog šiuo metu Robert Downey Jr. tikriausiai sugrįžtų nebent mažam vaidmeniui ar veikėjo įgarsinimui, tačiau po daugialypės „Marvel“ visatos pristatymo atsiranda ir daugiau galimybių.

Daugelį metų komiksai vystė idėją apie paralelines visatas, dar vadinamas daugialypėmis, t.y. multi-visatą, kurioje kiekvienas konkretus superherojus gali gyventi labai skirtingą gyvenimą nei pagrindinėje, kinuose jau pristatytoje „Marvel“ kino visatoje.

Taip pat daugelį metų superherojų filmai ir televizijos serialai nenaudojo šios koncepcijos, nes neturėjo reikiamų technologijų ir bijojo, kad multi-visata gali sugluminti ištikimiausius gerbėjus. Tačiau dabar, akivaizdu, kad technologijos prisivijo ir filmai bei TV laidos drąsiai imasi daugialypių visatų – puikus to pavyzdys būtų „Blyksnis“ (dar žinomas Flešo vardu).

Net „Marvel“ kino visata jau pristatė kitą visatą filme „Žmogus-Voras: toli nuo namų“, tačiau jai nebuvo skirtas didesnis dėmesys, bet tai akivaizdžiai pasikeis būsimame „Marvel“ filme „Daktaras Streindžas 2“ (angl. „Doctor Strange in the Multiverse of Madness“ – tai išduoda originalus pavadinimas). Taigi, Geležinis-žmogus gali gyventi kitoje visatoje.

„Taip, gali būti visko, be galo džiaugiuosi… kiek man rūpi, tai jau pakabinau ginklus ir galiu tai paleisti. Aš taip pat manau, kad „Marvel“ yra kelionėje, kurioje jie bando daugybę kitų idėjų. Aš nekantrauju pamatyti, kaip visa tai išsirutuliuos.“ – sako pats Robert Downey Jr.

Šis aktoriaus pasakymas skamba kaip „Tikriausiai ne, bet tikrai galbūt“. Ir pats R. Downey mėgsta sakyti: „Niekada nesakyk niekada“.

Šiuo metu taip pat yra spėliojama ar R. Downey galėtų pasirodyti būsimame filme „Juodoji našlė“ (angl. „Black Widow“). Jei jis pasirodytų, tai būtų logiška net dėl dviejų priežasčių.

Pirmiausia, kadangi filmo „Juodoji našlė“ veiksmas vyksta Keršytojų priešistorėje, Geležiniam-žmogui nereiktų apgaudinėti mirties. Antra, R. Downey būtų net gražu pasirodyti, kadangi Juodosios našlės personažas debiutavo filme „Geležinis-žmogus 2“. Abejais atvejais multi-visata visai nereikalinga.

Filmas „Juodoji našlė“ pradės ketvirtąjį „Marvel“ kino visatos etapą, kuriame bus paaiškinta Scarlett Johansson herojės Natašos Romanovos istorija. Bet ar tikrai jame išvysime Geležinį žmogų paaiškės tik gegužės 1-ąją dieną, fantastinio nuotykių filmo „Juodoji našlė“ pasaulinėje premjeroje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles