Pradėti būrį garsenybių sutraukę animacinio filmo „Munis: mažasis mėnulio globėjas“ dubliavimo darbai

Iš saulėtojo Balio su šeima parvykęs aktorius Leonardas Pobedonoscevas tuojau pat kibo į darbus – kaip pranešama, pradėti animacinio filmo visai šeimai „Munis: mažasis mėnulio globėjas“ (angl. „Mune“) dubliavimo darbai. Lapkričio mėnesį kinus pasieksiančiame filme vyras savo balsą dovanoja pagrindiniam personažui – padykusiam faunui Muniui, kurio smalsumas pakiša koją visos Karalystės saugumui.

Draugiją L. Pobedonoscevui palaiko grupės „Rebelheart” vokalistas Darius Mickus, įgarsinantis Žaltį bei kiti garsūs veidai: vaškine mergaite tapusi Neringa Nekrašiūtė, jos tėvą įgarsinantis Andrius Žiūrauskas, piktadariu tapęs Ridas Žirgulis bei aršiausiu Munio konkurentu esantis Giedrius Arbačiauskas.

Remiantis filmo „Munis: mažasis mėnulio globėjas“ siužetu, tolimoje karalystėje nuo senų senovės dieną su naktimi besidalijančius saulę ir mėnulį saugo ypatingi herojai – Sargai. Tapti Sargu yra ne tik didžiulė garbė, bet ir atsakomybė. Todėl tamsos bijantis, žvaigždynus painiojantis ir apskritai ne itin vikrus faunas Munis labai nustemba tapęs naujuoju mėnulio Sargu. Jam bandant išaiškinti, kad įvyko klaida, ištinka nelaimė: neapykantos visam pasauliui kupinas buvęs Sargas pagrobia saulę. Karalystėje stojus tamsai, nedrąsusis Munis yra priverstas leistis į kelionę, kad nuo panašaus likimo išgelbėtų ir mėnulį.

Kartu su galinguoju saulės Sargu ir žavia bei narsia genties kare naujasis mėnulio Sargas Munis jau lapkričio 6-ąją iškeliauja į pavojingą žygį, kad atkurtų pusiausvyrą tarp dienos ir nakties bei išgelbėtų savo pasaulį nuo neišvengiamai artėjančios pražūties.

Filmo anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles