Originalaus miuziklo „Annie“ autorius ypač laukė ekranizacijos, kurioje pagrindinį vaidmenį atliktų tamsiaodė mergaitė

Kitą savaitę Lietuvą pasieks naujoji legendinio Brodvėjaus miuziklo „Annie“ interpretacija, to paties pavadinimo muzikinė komedija, kurioje vaidmenis atliko Jamie Foxxas, Cameron Diaz, o pagrindinę heroję įkūnijo jaunoji aktorė Quvenzhane Wallis. Filme „Annie“ žiūrovai išgirs daugelį pažįstamų ir naujai suskambėsiančių miuziklo dainų, mat vienas filmo prodiuserių Jay-Z ir juostos režisierius Willas Gluckas kurdami garso takelį konsultavosi su originalaus miuziklo kūrėju, garsiu JAV kompozitoriumi Charlesu Strouse‘u.

86-erių Ch.Strouse‘as papasakojo „Vanity Fair“, kaip jautėsi stebėdamas naująjį veidą įgavusio miuziklo „Annie“ gimimą. Kompozitorius pripažino, kad nebuvo lengva regėti kitų muzikantų adaptuojamą jo kūrybą ir pridedamas naujas dainas, tačiau jis užgniaužęs kvapą laukė rezultato. Ypač jį nudžiugino juostoje pasirodžiusi C.Diaz, charizmatiškasis J.Foxxas ir mažąją Annie suvaidinusi Q.Wallis bei filmavimo aikštelėje visus linksminęs prodiuseris Willas Smithas.

Ch.Strouse‘as atskleidė, kad norėjo pamatyti tamsiaodę Annie nuo pat miuziklo gimimo 1977-aisiais. „Visuomet norėjau pamatyti juodukę Annie. Dėl to po poros metų Brodvėjuje į miuziklą buvo įtraukta našlaičių prieglaudos scena. Tačiau tada nebuvo prasmės pasirinkti pagrindinę aktorę afroamerikietę, juk miuziklas buvo kurtas pagal komiksą, o jo herojė buvo baltaodė mergaitė. Kita vertus, visada puoselėjau šią mintį ir džiaugiuosi, kad ji buvo įgyvendinta. Quvenzhane Wallis – tiesiog nuostabi“, – daugelį filmo garso takelio dainų atlikusią 11-metę gyrė jis.

Kompozitorius apgailestavo, kad jam nebuvo suteikta galimybė pačiam prisidėti prie originalaus miuziklo dainų adaptavimo, tačiau jis pripažino, jog jam buvo gausiai atlyginta už autorines teises. „Keturios naujos dainos buvo įtrauktos iš Jay-Z kūrėjų kalvės. Su tuo buvo sunku susitaikyti, ypač, kai man nebuvo leista nė pirštu prie muzikos prisiliesti pačiam. Gaila, kad turėjau matyti, kaip mano kūdikiu rūpinasi kiti, tačiau finale filmas ir jo garso takelis man labai patiko“, – atvirai kalbėjo Ch.Strouse‘as.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles