Ką žiūrėti kine per Heloviną?

Ką žiūrėti kine per Heloviną?

Kada, jei ne per visų baubų naktį, geriausia pasitikrinti savo baimes? Tad apžvelgiame Helovino metu Lietuvos kino teatruose rodomus siaubo filmus ir siūlome pasirinkti bei pasižiūrėti bent vieną. Juk dienos dabar trumpos, naktys ilgos, lauke šalta, o kino salėse – šilta.

 

 

 

 

 

 

 

Filmo "Anabelėis" plakatas
Filmo „Anabelė“ plakatas

1. „Anabelė“ (angl. „Annabelle“), 2014

Tai siaubo filmas, bandantis pakartoti „Išvarymo“ sėkmę. Deja, šįkart tai vyksta ne itin sėkmingai, tačiau juokinga irgi nebus. Geras vyrukas Džonas savo mylimajai Mijai nusprendžia padovanoti išskirtinę dovaną. Mija kolekcionuoja lėles ir Džonui pavyksta surasti itin retą, nedidelio vaiko dydžio lėlę. Praėjus keletui dienų nutinka tragedija – į namus įsiveržia satanistinio kulto nariai. Siaubas ir kraujo klanai nėra vieninteliai dalykai, liekantys po satanistų apsilankymo. Į naująją Mijos lėlę įsikūnija jėga, žiaurumu ir negailestingumu pranokstanti bet kokį maniaką. Lėlė Anabelė atgyja…

Plačiau apie filmą galite pasiskaityti paspaudę ant šios nuorodos

Filmo recenziją rasite paspaudę ant šios nuorodos

 

Filmo "Rūsys" plakatas
Filmo „Rūsys“ plakatas

2. „Rūsys“ (angl. „The Cellar“), 2010

Jei palaikote lietuvišką kiną, rekomenduojame rinktis pirmąją lietuvišką siaubo dramą „Rūsys“. Filmas nėra labai gąsdinantis, tačiau iš kitų pirmiausia išsiskiria interaktyvumu. Tai pirmoji kino juosta pasaulyje, kurios metu savo išmanųjį telefoną reikia laikyti įjungtą. Filme didžiąją dalį laiko vaizdą stebėsime iš namuose sumontuotų kamerų: tarsi per jas seksite tapytojos Ievos ir jos vyro Tomo gyvenimą. O jame dedasi sveiku protu sunkiai paaiškinami dalykai. Filmas priverčia mažiausiai pora kartų krūptelėti, o jo pabaiga viską sudėlioja į vietas.

Plačiau apie filmą galite pasiskaityti paspaudę ant šios nuorodos.

Filmo recenziją rasite paspaudę ant šios nuorodos

 

Filmo "Pasiutę šunys" plakatas
Filmo „Pasiutę šunys“ plakatas

3. „Pasiutę šunys“ (angl. „Furious dogs“), 1975

Pradėti reikėtų nuo to, kad tai ne siaubo filmas, o siaubo realybės šou. Apie jį informacijos kol kas tik tiek, kad žiūrovai galės stebėti, kaip iš baimės išpūtę akis nuo šunų bando pabėgti krūva nelaimėlių, patekusių į realybės šou tik dėl galimybės laimėti pinigų. Kūrėjai giriasi, kad šis realybės šou – brangiausias televizijos istorijoje, tad jei patinka eksperimentai, užsukite ir įvertinkite, ar išleisti pinigai sugrįš žadamais „malonumais“.

Plačiau apie filmą galite pasiskaityti paspaudę ant šios nuorodos.

 

Filmo "Stounhersto beprotnamis" plakatas
Filmo „Stounhersto beprotnamis“ plakatas

4. „Stounhersto beprotnamis“ (angl. „Stonehearst Asylium“), 1995

Iš tiesų tai mistinis trileris, bet ir siaubo mėgėjai neapsigaus jį pamatę. Filme pasakojama istorija, kaip į kalnų apsuptyje įsikūrusią psichiatrinę ligoninę atvyksta medicinos mokyklos abiturientas. Apžiūrinėdamas ligoninę vaikinas susipažįsta su paciente Eliza. Išskirtinio grožio ir jautrios sielos mergina nepaprastai sudomina būsimąjį gydytoją, tačiau atsisako su juo bendrauti. Ilgainiui ima aiškėti, kad paslaptingi ne tik beprotnamio pacientai, o ir pati įstaiga, kurios rūsiuose slepiama tai, kas visiems laikams pakeis tiek jaunojo medicinos absolvento, tiek visų kitų ligoninės gyventojų likimus.

Plačiau apie filmą galite pasiskaityti paspaudę ant šios nuorodos.

Filmo recenziją rasite paspaudę ant šios nuorodos

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles