Animacija „Drakono lizdas“ efektingai atkurs kompiuterinio žaidimo pasaulį

Internetinius vaidmenų žaidimus visame pasaulyje žaidžia daugiau nei šimtas milijonų žmonių. Populiariausias iš jų yra „World of Warcraft“, tačiau ir kiti gauna pakankamą žaidėjų dėmesio kiekį. „Dragon Nest“ iš jų tikrai nėra paskutinis. Šio žaidimo gerbėjai sulaukė išskirtinės dovanos: jų pamėgti herojai persikelia į didžiuosius ekranus.

22 milijonus JAV dolerių kainavusi veiksmo ir nuotykių animacija „Drakono lizdas“ („Dragon Nest: Warrior‘s Dawn“) atkūrė ir dar labiau patobulino kompiuterinio žaidimo pasaulį. Animaciniame filme visai šeimai laikomasi šiuo metu vis dar labai populiarios epinio pasakojimo krypties, kuri patiks visiems „Žiedų valdovo“ ir „Hobito“ gerbėjams. Stebuklingas pasaulis, burtai, pasakiški personažai ir daugybė kvapą gniaužiančių nuotykių bei smagių pokštų peržiūros metu neleis liūdėti nei vaikams, nei jų tėveliams.

Alteros karalystėje įsivyravusi trapi taika tarp žmonių, elfų ir blogio jėgoms atstovaujančių orkų, ištikimų legendiniam Juodajam Drakonui. Ši pusiausvyra sutrikdoma drakonui ėmus busti iš ilgalaikio miego ir suaktyvėjus jo armijoms. Žmonės ir elfai privalo suvienyti jėgas, kad nugalėtų pragaro išperas. Tačiau galutinė, svarbiausioji kova ir visos Alteros likimas priklausys nuo jauno, nepatyrusio kario Lamberto. Būtent jam bus lemta stoti akis į akį su Juoduoju Drakonu.

Efektingi kompiuterinio žaidimo personažai 3D formatu ir įgarsinti lietuviškai (latviškai, estiškai) kinuose su Juoduoju Drakonu ir jo kariauna susigrums jau balandžio 10 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles