Pasijuskite tarsi filme „Pikseliai“ – „Google“ pasiūlė išmėginti legendinį žaidimą „Pac-Man“ tikrose gatvėse

Šią vasarą kino teatrus pasieks fantastinė veiksmo komedija „Pikseliai“ (angl. „Pixels“), kurioje, pasitelkę klasikinių vaizdo žaidimų herojus, Žemę užpuls ateiviai. Vienu didžiausiu žmonijos priešu taps geltonasis vyšnaičių valgytojas, visame pasaulyje puikiai pažįstamas „Pac-Man“. Balandžio 1-osios proga interneto gigantė „Google“ šį herojų juokais jau perkėlė į tikras gatves.

Juokų dienos proga „Google“ pasiūlė vartotojams smagią pramogą – žaidimą „Pac-Man“ pasirinkto miesto gatvėse. Kad išmėgintumėte šį žaidimą, tereikia nukeliauti į „Google“ žemėlapius (https://maps.google.lt/) arba įsijungti juos per programėlę veikiančią atnaujintuose iOS ir Android prietaisuose bei susirasti patinkantį tikrų gatvių labirintą.

Įsijungę žemėlapį apatiniame kairiajame kampe išvysite „Pac-Man“ žaidimo motyvais sukurtą mygtuką. Paspaudus jį tikro miesto gatvės virs „Pac-Man“ labirintu. Naudojantis rodyklėmis aukštyn, žemyn ir į šonus valdysite savo geltonąjį herojų, kurio tikslas – rinkti taškus ir vyšnaites mėginant išvengti susidūrimo su jį persekiojančiais vaiduokliais.

Žinoma, „Google“ pasiūlyta Balandžio 1-osios „Pac-Man“ versija kur kas nekaltesnė nei toji, kurią teks sužaisti filmo „Pikseliai“ herojams. Fantastinės veiksmo komedijos pasakojimas prasideda, kai 1982-aisiais JAV Nacionalinės aeronautikos ir kosmoso administracijos (NASA) išsiunčia žinutę, vildamasi užmegzti kontaktą su nežemiškos kilmės civilizacijomis. Į galaktikos tolius pasiųstoje kapsulėje –Žemės gyvenimo bei žmonių kultūros vaizdai ir vaizdo įrašai. Nelaimei, ateiviai neteisingai interpretuoja pridėtas vaizdo žaidimų ištraukas, kurias jie suvokia kaip kvietimą į karą. Puolimą surengusios ateivių pajėgos atakai panaudoja žaidimus kaip mūšio modelius, kurių centre – legendinis geltonasis „Pac-Man“.

Po pirmojo išpuolio JAV prezidentas į pagalbą pasikviečia klasikinių vaizdo žaidimų žinovų komandą, tačiau ar ji sugebės pergudrauti pasaulį į pikselius skaidančius ateivių ginklus?

Puikūs aktoriai, daugybė šmaikščių pokštų ir klasikiniai vaizdo žaidimai fantastinėje veiksmo ir nuotykių komedijoje „Pikseliai“ Lietuvą pasieks liepos 24 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles