Wesas Andersonas 10-ąjį filmą kurs Prancūzijoje

Wesas Andersonas 10-ąjį filmą kurs Prancūzijoje

Po sėkmingo šių metų juostoss „Šunų sala“ (angl. „Isle of Dogs“) daugelis manė, kad kito Weso Andersono filmo gali tekti palūkėti, tačiau jau skelbiamos pirmosios detalės apie naują projektą.

W. Andersonas į režisieriaus kėdę grįš jau kitąmet ir tam pasirinko vakarų Prancūzijoje esantį Angulemą. Nors kol kas naujienų nėra daug, skelbiama, jog filmo darbai prasidės jau vasario mėnesį – paskutiniu metu režisieriaus fanams tarp filmų teko laukti 2-4 metus.

2019-ųjų projektas Wesui bus ypatingas – tai pirma jo juosta, kurta Prancūzijoje bei jubiliejinis – 10-asis – režisieriaus filmas. Kūrėjas jau daugelį metų gyvena Prancūzijoje, tad įdomu, kaip šalis atsiskleis per jo spalvingą prizmę. Anksčiau W. Andersonas yra dirbęs su prancūzų aktoriais Mathieu Amalricu bei Lea Seydoux.

Kol laukiame žinių apie naująjį filmą, prisiminkime, jog „Šunų sala“ turi nemažą šansą laimėti „Oskarą“ – specialistai spėja, jog darbas bus įtrauktas į geriausio animacinio filmo bei originalaus scenarijaus nominacijas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles